Veterinārie pakalpojumi: izvēlamies – ar ko sākt, kā meklēt

Veterinārie pakalpojumi

Kurš gan cits, ja ne veterinārās klīnikas Amis, kur saņemami veterinārie pakalpojumi pilnā apmērā, profesionālie ārsti zina, cik svarīgi izvēlēties savam audzēknim zinošu un kompetentu ārstu. Mēs sagatavojām Jums jautājumu sarakstu, uz kuriem būtu jādod atbildes, pirms dodat priekšroku tam vai citam ārstam.

Veterinārā klīnika: kur meklēt?

Droši vien Jūsu draugiem, kolēģiem vai radiniekiem tāpat ir mājas dzīvnieki. Pajautājiet viņiem, kāda veterinārā klīnika viņiem patīk un cik kvalitatīvi tur apkalpo.

Ja Jūs atradāt veterinārārstu.....

Tātad Jums ieteica kompetentu ārstu jūsu mīlulim. Ko tālāk? Protams, Jums pašiem jāpārliecinās par viņa augsto kvalifikāciju. Tāpēc pievērsiet uzmanību viņa:

  • Profilizglītībai. Būs labāk, ja veterināros pakalpojumus Jūsu audzēknim sniegs ārsts, kuram ir profilizglītība.
  • Sertifikācijai. Pārbaudiet vai veterinārajai klīnikai ir sertifikāti, kuri apliecina uzņēmuma augsto kvalifikāciju.
  • Līdzdalībai profesionālo veterināru asociācijā. Protams, tas nav obligāti, taču būs labāk, ja ārsts neaprobežojas tikai ar pacientu pieņemšanu, analīžu ņemšanu, vai veic tādu izmeklējumu, kā rentgens.

Daži vārdi par citiem veterinārā ārsta darba rādītājiem. Savlaicīgi uzziniet par speciālista pieņemšanas laikiem, kā arī vai varēs rēķināties ar viņu, ja notiks kas neparedzēts, bet ārsti šai laikā vairs nestrādās. Pievērsiet uzmanību vai speciālista darba laiks nesakrīt ar Jūsu darba grafiku. Uzziniet cik grūti ir nokļūt pie ārsta uz pieņemšanu? Vai ir iepriekš jāpierakstās?

Pārliecinieties par veterinārās klīnikas aprīkojumu. Ārstniecības iestādē jābūt ne tikai vispārējās prakses ārstiem, bet arī ķirurgiem, oftalmologiem, sirds un asinsvadu slimību speciālistiem.

Ja Jūs sapņojat nekavējoties uzsākt sadarbību ar kvalificētiem un pieredzējušiem speciālistiem, kuriem var uzticēt sava audzēkņa veselību un dzīvību, Jums noteikti jāpievērš uzmanība veterinārās klīnikas Amis darbībai.