Veterinārā klīnika. Nodrošinām pareizu dzīvnieku aprūpi

Veterinārā klīnika

Mēs esam atbildīgi par tie, kurus pieradinām. Un tāpēc mājdzīvnieka vešana uz veterināro klīniku, pat ja jūs esat paliecināti, ka viņam nekas nekaiš, ir jāveic regulāri. Ārsts, veicot komplekso apskati, pārliecināsies par Jūsu mājdzīvnieka absolūti nevainojamo veselību vai jau savlaicīgi brīdinās par kādas slimības attīstības aizsākumiem.

Pirms došanās pie vetārsta, atcerieties, ka tieši viņam tiek uzticēta jūsu dzīvnieka aprūpe. Un tāpēc sākumā ir jāizvēlas medicīnas centrs. Veterinārā klīnika „Ami's” šādu pakalpojumu tirgū strādā jau pietiekami sen, nodrošinot individuālu pieeju gan dzīvniekiem, gan saimniekiem. Tāpēc Jūsu izvēle būs pareiza, ja izšķirsieties par labu mūsu kvalificēto speciālistu pieredzei.

Kā lai saprot, ka Jūsu dzīvnieciņam nepieciešama veterinārārsta palīdzība?

Kaķi un suņi nespēj runāt cilvēku valodā, tāpēc viņi nespēj pie mums vērsties pēc palīdzības, jūtoties slikti vai sākoties sāpēm. Un tomēr ikvienam saimniekam vienmēr ir ar īpašu uzmanību jāattiecas pret sava dzīvnieka veselību. Lūk, simptomu saraksts, kuru dēļ ir steidzīgi jāuzsāk dzīvnieku aprūpe:

  • Bieža ņaudēšana, riešana, smilkstēšana;
  • Dzimumorgānu apvidu bieža laizīšana;
  • Urīnā asiņaini izdalījumi;
  • Apetītes trūkums veselas dienas garumā, vemšana, diareja;
  • Bieža acu mirkšķināšana, miegšana, to apsārtums var liecināt par slimības aizsākumu vai acs traumu;
  • Šķaudīšana, klepošana, vāja apetīte, izdalījumu veidošanās acīs, apgrūtināta elpošana – elpošanas ceļu infekcijas pazīmes;
  • Kādas konkrētas ķermeņa vietas pastiprināta laizīšana, ādas iekaisums, nepatīkama smaka no rētas, slikta apetīte un dzīvnieka miegainība arī var liecināt par rētas inficēšanos;
  • Par īstu pārbaudījumu var kļūt fiziska trauma. Mēdz gadīties, ka saimnieks uzreiz nepamana radušos traumu, tomēr, tiklīdz Jūs pamanāt, ka kaķis vai suns klibo, ar grūtībām pārvietojas, nolaiž urīnu, nekavējoties vērsieties pēc palīdzības pie speciālistiem. Savādāk var izrādīties par vēlu un Jums būs jāveic kaķa eitanāzija.

Dzīvnieku aprūpe: profesionāļu padomi

Lai palīdzība tiktu sniegta laikus un Jūsu dzīvnieku visīsākajā laikā izmeklētu speciālists, vienmēr turiet pa rokai veterinārās klīnikas tālruņa numuru. Nevilcinieties, ja pamanāt dīvainības sava dzīvnieka uzvedībā. Lai nebūtu vajadzīga kaķa eitanāzija, nodrošiniet tam kvalificētu ārstniecisko dzīvnieka aprūpi klīnikā „Ami's”.