Veterinārā klīnika Rīgā nodrošinās pareizu aprūpi Jūsu mīluļiem

Veterinārā klīnika Rīgā

Tā kā mēs nesam atbildību par tiem, ko esam pieradinājuši, mūsu mīluļu veselība pilnībā ir atkarīga no attieksmes un uzmanības pret viņiem, tāpēc veterinārajiem pakalpojumiem ir jābūt kvalitatīviem un savlaicīgiem. Pat ja esat pārliecināti, ka Jūsu audzēknim ir viss kārtībā un nekas nekaiš, tomēr vajadzētu viņu parādīt ārstam. Ne jau ikkatra slimība ir acīmredzama un, ja vēlaties sagaidīt veselīgus pēcnācējus, Jūsu mīlulis ir jānovēro pie kvalificētiem speciālistiem. Tāpēc, ja viņš nejūtas labi, it sevišķi nakts stundās, kad slimnīcas nedarbojas, diennakts veterinārā klīnika Amis vienmēr rūpēsies par Jūsu mīluļa veselību.

Taču, lai izlemtu, vai ir vajadzīgi diennakts veterinārās klīnikas pakalpojumi, Jums jāiemācās pašiem noteikt šādas palīdzības nepieciešamību.

Kā izprast dzīvnieka veselības stāvokli?

Tā kā suņi un kaķi nerunā, viņi nespēj izstāstīt par sāpēm tajā vai citā ķermeņa daļā.Tāpēc katram saimniekam ir īpaši rūpīgi jānovēro mīluļa veselības stāvoklis un uzvedība, lai savlaicīgi noteiktu izmaiņu pazīmes.

Tātad simptomi, kuri norāda, ka ir nepieciešama steidzīga aprūpe diennakts veterinārajā klīnikā, ir šādi:

  • Ja mīlulis bieži ņaud, rej vai kauc;
  • Ja viņš ilgstoši un bieži izlaiza dzimumorgānu rajonu;
  • Nav apetītes, caureja, vemšana;
  • Ja urīnā parādās asinis;
  • Bieža acu mirkšķināšana vai apsārtums, norāda ka ir to bojājumi vai iekaisums;
  • Slikta apetīte, acu kaktiņos parādās strutas, apgrūtināta elpošana- tās ir infekcijas pazīmes;
  • Ja Jūs pamanat, ka mīlulis laiza vienu un to pašu vietu uz ķermeņa, tur var būt rēta.Ja rēta nepatīkami smako, ir slikta apetīte, nespēks, vājums- tas var liecināt par rētas infekciju.

Par īstu pārbaudījumu var kļūt jebkura trauma, it īpaši, ja bojājumus neredz biezā apmatojuma dēļ.Tāpēc nepieciešams vērst uzmanību uz to vai Jūsu mīlulis klibo, ir grūtības ar pārvietošanos, vai problēmas ar urinēšanu.

Veterinārā klīnika Rīgā Amis jau sen darbojas dotā tirgus sektorā un nodrošina individuālu pieeju ne tikai pacientiem, bet arī to saimniekiem.Par gadu garumā nopelnītajiem līdzekļiem ir iegādāta mūsdienām atbilstoša tehnika un efektīvi ārstnieciskie preparāti.Klīnikas speciālisti nepārtraukti paaugstina savu kvalifikāciju sertificētos kursos, tāpēc klīnikas Amis veterinārie pakalpojumi ir kvalitatīvi un tāpat pieejami cenas ziņā.