Veterinārā klīnika Rīgā – Jūsu audzēkņu otrās mājas

Veterinārā klīnika Rīgā

Šodien veterināra pakalpojumiem ir liels pieprasījums mūsu valsts iedzīvotaju vidū. Tikko ir parādījušās sāpes, dzīvnieku hospitalizē vai patstāvīgi atved uz veterināro klīniku, kur tiek sniegta nepieciešamā ārstēšana. Ja Jūs gribat nodrošināt, lai dzīvnieku aprūpe būtu pilnvērtīga, nepieciešama sadarbība ar Amis veterināriem.

Veterinārā klīnika Rīgā: vakardiena, šodiena, rītdiena

Pagājušajā gadsimtā veterinārija nebija tik attīstīta kā šodien. Viduslaikos zintnieki izmantoja tautas līdzekļus dzīvnieku ārstēšanai, bet aprūpei tika pievērsta maza uzmanība.

Pirmie veterinārārsti mūsu valstī parādījās 90-tajos gados. Pamatā tās bija valsts klīnikas, jo privāto toreiz vēl nebija. Visas šādas klīnikas atradās pilsētās, bet ciematos un piepilsētu zonās veterināro klīniku nebija. Tajā laikā veterinārārsta pakalpojumi bija bez maksas. Ikviens varēja atvest savu mājdzīvnieku pie ārsta un tam tika sniegta bezmaksas palīdzība, taču tās līmenis bija zems. Ļoti reti tika izmantoti laboratoriskie izmeklējumi, rentgens vai cita diagnostika, tāpēc arī pakalpojumu līmenis bija tik zems.

Nedaudz vēlāk valsts noteica izcenojumus veterināro klīniku pakalpojumiem. Ar laiku tika izveidots veterinārijas departaments, kurš arī noteica, cik maksās tas vai cits ārsta pakalpojums. Pēc kāda laika ikvienam klientam izsniedza speciālu departamenta izsniegtu dokumentu, kurā bija norādīti pamatnoteikumi, kā arī dotā pakalpojuma izcenojumi.

Šobrīd katram mājas dzīvnieka īpašniekam ir pieejama plaša veterināro iestāžu izvēle.

Kā izvēlēties ideālu veterināro klīniku Jūsu audzēknim?

  • Izvēloties klīniku savam mīlulim, atcerieties, noteiktos momentos šī iestāde var kļūt viņam par otrām mājām.
  • Veterinārajai klīnikai jābūt ar labu reputāciju, un tur jāstrādā kvalificētiem un pieredzējušiem ārstiem.
  • Izvēloties veterināro centru, pievērsiet uzmanību licencei un tam, lai saslimšanas diagnostikai būtu plašs spektrs, tai skaitā, laboratorijas diagnostika, rentgens, diagnostikas kompjūterizētās metodes.

Jūs ieekonomēsiet daudz laika un pūļu, kas būtu patērētas meklējot ideālu veterināro klīniku Rīgā, ja pievērsīsiet savu uzmanību Amis!