Veterinārā klīnika – dzīvnieku profilaksei

Veterinārā klīnika

Amis – veterinārā klīnika, kura piedāvā plašu profilaktisko pakalpojumu spektru Jūsu audzēknim. Profilaktiskā aprūpe ir nepieciešama, lai uzlabotu Jūsu mīluļa dzīves kvalitāti, lai atklātu problēmas to sākuma stadijā, pirms tās kļūst smagas un dārgas ārstēšanā. Mūsu veterinārā klīnika gaida ikvienu, kam ir svarīga mājas dzīvnieku veselība.

Padarīt mīluļa dzīvi ilgāku!

Regulāra profilaktika un rekomendāciju ievērošana, kuras mīluļa apskates laikā sniedz ārsts, ir nepieciešama, lai padarītu viņa veselību stipru. Ņemot vērā iedzimtības faktorus, vecumu, slimības vēsturi un Jūsu kaķa vai suņa dzīves veidu, mūsu veterinārās klīnikas speciālisti izdarīs visu, lai novērstu veselības problēmu rašanos. Mēs rekomendējam apmeklēt mūsu klīniku neatkarīgi no tā, mājdzīvnieks jūtas labi vai slikti, lai lieku reizi pārliecinātos, ka Jūsu mīlulis jūtas labi.

Rentgens un citi veterinārās klīnikas pakalpojumi

Ikdienas profilaktiskās apskates, ko rekomendē Amis, ietver sevī:

  • Fiziskā stāvokļa apsekošana vismaz reizi gadā. Svarīgi: mūsu veterinārā klīnika pieņem pacientus jebkurā laikā, tātad Jūs bez problēmām varat atrast laiku apmeklējumam. Ārsti pamatojoties uz apsekošanu sastādīs pilnu anamnēzi, sniegs rekomendācijas, kā labāk barot, novērtēs dzīvnieka uzvedību. Apsekošanas laikā mūsu ārsti veiks acu un ausu ekspertīzi, asinsrites sistēmas analīzi, izmērīs temperatūru, pulpēs vēdera dobumu, veiks stomatoloģisko un dermatoloģisko apskati, rentgens novērtēs skeleta stāvokli.
  • Vakcinācija. Tā ir nepieciešama, lai Jūsu mīlulis nesaslimtu ar trakumsērgu vai plēsējdzīvnieku mēri. Veterinārs piedāvās tāpat vakcīnu pret panleikopēniju.
  • Parazītu kontrole. Šī procedūra ietver sevī: ārējo apskati un analīzes uz zarnu trakta parazītiem. Jāatcerās, apaļie tārpi var nonākt no dzīvnieka cilvēkā. Parazītu kontrole pasargās Jūsu ģimeni.
  • Diagnostiskā testēšana, lai pārbaudītu kaķu leikēmiju vai kaķu HIV(FeLV/FIV) un citas saslimšanas, kuras nevar atklāt fiziskajā apsekošanā.

Amis – veterinārā klīnika, kuras apmeklēšana pagarinās Jūsu audzēkņa dzīvi un padarīs to veselīgāku.