Veterinārā klīnika Amis – labākā izvēle Jūsu četrkājainajam draugam

Veterinārā klīnika

Veterinārā klīnika Amis, kura atrodas Rīgā – tā ir pilna cikla klīnika. Mēs piedāvājam pilnu ārstniecisko un diagnostisko pakalpojumu kompleksu. Mēs garantējam savlaicīgu un kvalitatīvu Jūsu mājas mīluļa ārstēšanu, kā arī veicam visus nepieciešamos profilaktiskos pasākumus. Pie mums strādā vetārsti ar lielu darba pieredzi, tāpēc esiet droši, viņi noteikti palīdzēs Jūsu audzēknim.

Mājdzīvnieki daudzējādā ziņā ir ļoti līdzīgi cilvēkiem. Un tāpat kā cilvēki, tie var saslimt, neatkarīgi no nedēļas dienas un diennakts stundas. Lai kas notiktu ar Jūsu četrkājaino draugu, mēs bez kavēšanās nāksim palīgā!

Veterinārā klīnika Amis – tās galvenās priekšrocības:

  • Pie mums strādā pieredzējuši un kvalificēti vetārsti.
  • Veterinārā klīnika ir aprīkota ar jaunāko un modernāko aprīkojumu un instrumentiem, tāpēc mēs garantējam savlaicīgu profesionālu palīdzību.
  • Lai veiktu precīzu diagnozi, klīnikā ir modernas iekārtas, kuras nepieciešamas, ja ir vajadzīgs rentgens vai citas pārbaudes.
  • Veterinārā klīnika ir noteikusi pieejamas cenas, kā arī atlaides pastāvīgajiem klientiem.
  • Šeit veic efektīvus profilaktiskos pasākumus, kas palīdz novērst daudzas nopietnas slimības.
  • Mums ir visas nepieciešamās atļaujas veterināro pakalpojumu sniegšanai.
  • Mūsu vetārsti palīdz mājdzīvniekiem, neradot tiem sāpes un stresu.
  • Mājdzīvnieku īpašniekiem tiek sniegts psiholoģiskais atbalsts, ja ir tāda nepieciešamība.
  • Klīnikas darbinieki tiek rūpīgi sagatavoti, apmeklē kvalifikācijas paaugstināšanas kursus, labi pārzin jaunos ārstniecības preparātus, aprīkojumu un metodikas, kuri parādās dzīvnieku medicīnisko pakalpojumu tirgū.

Mūsu veterinārā klīnika nodrošina apmeklētājiem maksimālu komfortu. Klīnikas Amis vetārsti spēj sniegt neatliekamo medicīnisko aprūpi absolūti jebkurā situācijā, dot labu padomu, kā arī parūpēties par Jūsu mīluļa veselību. Palīdzība tiks sniegta ļoti uzmanīgi un piesardzīgi, lai nekādā gadījumā neradītu Jūsu audzēkņiem stresu.

Mūsu veterinārās klīnikas mājas lapā, Jūs varat iepazīties ar pakalpojumiem, to cenām, kā arī uzzināt daudz interesanta un informatīva par Jūsu dzīvnieku uzvedību. Mēs esam pārliecināti, ka visiem būs interesanti šie raksti.

Mūsu galvenā prioritāte ir iejūtīgums, rūpes par pacientiem, sirsnīga uzmanība un profesionālisms.