Savlaicīga kaķenes sterilizācija – cena Jūsu mieram!

Kaķenes sterilizācija cenas

Daudzos pilsētas dzīvokļos dzīvo kaķi, dodot mums ne tikai prieku, bet arī dažādas raizes. Piemēram, meklēšanās laikā kaķenes kļūst nemierīgas, uzbāzīgas un trokšņainas, bet kaķi, sekojot dabas aicinājumam iezīmē mēbeles un cenšas izrauties no mājas, lai atrastu simpātisku kaķenīti. Pareizais risinājums ir kaķa kastrēšana vai kaķenes sterilizācija - cenas ir apskatāmas mūsu veterinārās klīnikas Amis cenu lapā. Mēs piedāvājam veikt dažādas profilaktiskās un ārstnieciskās procedūras, arī tādas kā, Jūsu mīluļu vakcinācija pret trakumsērgu. Mūsu klīnikā ir iegādājama arī kvalitatīva suņu barība un kaķu barība.

Kaķenes sterilizācija – cena cilvēka mieram un rūpes par dzīvnieka veselību

Mājdzīvnieka seksuālo tieksmju apspiešana – tā ir nepieciešamība, lai dzīvnieks nejustu diskomfortu dabisko procesu dēļ, kuri regulāri ietekmē viņa organismu. Atšķirībā no savvaļas dzīvniekiem, kuriem meklēšanās process noris 1-2 reizes gadā, mājdzīvniekiem vairošanās procesi var notikt biežāk. Sastopamas kaķenes, kurām meklēšanās notiek katru mēnesi un ilgst ļoti ilgi.

Katram mūsu mājdzīvniekam, seksuālās aktivitātes periodi ir atkarīgi no vairākiem faktoriem:

  • Dzīvnieka uzturēšanas komfortablie apstākļi.
  • Dienas garums.
  • Pilnvērtīgs un dzaudzveidīgs uzturs, rūpīgi sabalansēta kaķu un suņu barība.
  • Dzīvnieku turēšana bez emocionāliem stresiem.
  • Nelielas fiziskās slodzes.

Paaugstinātas seksuālās aktivitātes simptomi kaķiem un kaķenēm rada problēmas to saimniekiem. Kam gan patīk caurām diennaktīm klausīties kaķu koncertus? Mazgāt „smaržojošus” apavus un mēbeļu stūrus, pēc tam, kad tos iezīmējis kaķis?

Daudzi cenšas risināt šīs problēmas ar hormonālo preparātu un injekciju palīdzību. Tomēr tie ir īslaicīgi pasākumi. Tie nerisina kardināli šo problēmu, un dažreiz ir kaitīgi dzīvnieku veselībai. Tablešu un dažādu zāļu blakusparādības parādās bieži vien pēc pāris gadiem. Visoptimālākā būs kaķenes sterilizācija – cenas gan būs nedaudz dārgākas neka tablešu cenas, taču pārtrauks meklēšanos uz visiem laikiem, bez kaitējuma mājdzīvniekam.

Mūsu veterinārās klīnikas Amis operāciju blokā ir radīti ideāli apstākļi, lai veiktu ķirurģiskās operācijas mājdzīvniekiem. Pie mums ir pieejamas visas nepieciešamās ārstnieciskās un profilaktiskās procedūras, tai skaitā vakcinācija pret trakumsērgu. Mūsu darbinieki pastāstīs par to, kā tiks veikta operācija, parūpēsies par mājdzīvnieku. Pierakstieties uz pieņemšanu pie mūsu kaķu ārsta un pasargājiet sevi no problēmām.