Klīnikas Amis vetārsti – augsta līmeņa profesionāļi

Vetārsti

Daudziem no mums mājdzīvnieki ir īsti ģimenes locekļi. Un kad viņi cieš sāpes, uz to ir grūti skatīties. Visas citas problēmas vienkārši tad atiet otrā plānā. Un rodas daudzi jautājumi, piemēram, kur ir veicams kvalitatīvs rentgens, kurā klīnikā strādā labākie vetārsti, vai viņiem ir pietiekami daudz pieredzes, lai sniegtu profesionālu palīdzību mīļajam četrkājainajam draugam. Uz visiem šiem jautājumiem ir gatavi atbildēt veterinārajā klīnikā Amis. Tā ir labākā klīnika Latvijā, kura gatava jebkurā brīdī palīdzēt dzīvniekiem. Šeit tiek piedāvāta vesela veterināro pakalpojumu virkne: vienkāršas terapeitiskās manipulācijas, rentgens, dzīvnieku aprūpe, kā arī sarežģītas ķirurģiskās operācijas.

Kāpēc tieši mūsu vetārsti spēj sniegt kvalificētu palīdzību?Kāda iemesla pēc, jānāk pie mums?

  • Ne katra veterinārā klīnika Latvijā var lepoties ar tādām progresīvām tehnoloģijām, kā mūsu Amis. Mūsu klīnika ir aprīkota ar vismodernāko operāciju un diagnostikas aprīkojumu, tāpēc mēs vienmēr esam priecīgi piedāvāt Jums un Jūsu mīļotajam mājdzīvniekam plašu veterinārās aprūpes spektru.
  • Ir vērts atzīmēt, ne katra veterinārā klīnika spēj piedāvāt saviem pacientiem kompleksu pieeju. Mēs, ārstējot dzīvniekus, pirmām kārtām cenšamies novērst saslimšanas cēloņus, bet ne tikai tās izpausmes. Mums taču daudz svarīgāks ir stabils rezultāts, kurš būs sasniegts pēc vairākām terapeitiskajām manipulācijām, nekā tikai tūlītējs atvieglojums.
  • Pieņemšanu mūsu klīnikā Amis veic augstākās klases vetārsti, kuri spēj ne tikai veikt rentgenu un nodrošināt dzīvnieku aprūpi, bet arī izpildīt sarežģītu ķirurģisku operāciju, ja būs tāda nepieciešamība. Mēs garantējam, Jūsu dzīvnieks būs drošās profesionāļu rokās.
  • Klīnikā ir vismodernākā aparatūra vizuālajiem izmeklējumiem, maksimāli precīzas diagnozes noteikšanai.
  • Veicam efektīvus profilaktiskos pasākumus.

Mums, mājdzīvnieku ārstēšana, pilnīga dzīvnieku aprūpe – tas ir darbs, lai iegūtu pozitīvu rezultātu un tas ir profesionālisms. Mēs nodrošinām kvalitatīvu un pieejamu veselības aprūpi dažāda veida mājdzīvniekiem.

Uzticiet savu mājdzīvnieku aprūpi mūsu klīnikas vetārstiem un viņi Jūs nekad nepievils!