Ja veterinārārsti spriež par nepieciešamību operēt jūsu dzīvnieku … Padomi kaķu un suņu īpašniekiem

Veterinārārsti

Un tā, veterinārārsti runā par to, ka jūsu mīlulim ir steidzami vajadzīga ķirurģiska iejaukšanās. Ja jūs savā laikā esat priekšroku devuši veterinārajai klīnikai “Ami's”, jums nebūs jāuztraucas par mājdzīvnieka dzīvību un veselību, jo šeit strādā zinoši un pieredzējuši ārsti. Pavisam cita lieta ir tad, ja jūs sadarbojaties ar citu klīniku: tad jums vajadzētu būt modriem, jo nebūt jebkura veterinārā klīnika spēj nodrošināt jūsu dzīvniekam individuālu kopšanu. “Ami's” veterinārārsti jums ir sagatavojuši veselu kritēriju sarakstu, izvēloties veterināro klīniku, kurā tiks operēts jūsu dzīvnieks. Kam jums vajadzētu vērst uzmanību?

Kas operēs jūsu dzīvnieku?

Tāpat, kā gadījumos ar cilvēkiem, operācijas kaķiem un suņiem ir jāveic vienīgi profesionāliem ķirurgiem, nevis terapeitam, kurš ir veicis jūsu dzīvnieka apskati. Dabīgi, ka jūsu mīluļa dzīvība būs drošībā, ja tas atradīsies tāda ārsta uzraudzībā, kuram ir ilggadēja veiksmīga ķirurģijas prakse. Pakonsultējieties lieku reizi pie ķirurga, vai operācija jūsu mājdzīvniekam ir tik ļoti nepieciešama, noskaidrojiet, cik reizes veterinārārsti ir veikuši šāda veida operācijas un lūdziet pastāstīt par operācijas potenciālajiem sarežģījumiem un trūkumiem .

Vai ir veikta atbilstoša dzīvnieka apskate?

Veterinārārsts – tas nav vienkārši ārsts, kas sniedz padomus, kā rūpēties par suņa kažoku un izvēlēties kaķim barību. Pirmkārt, tas ir ārsts, kuram ir jāpieliek visas pūles, lai noteiktu slimā dzīvniekam diagnozi. Bet šim nolūkam ar pirmreizēju apskati, jo sevišķi, ja simptomu ir pārpārēm, nebūs pietiekami. Nu bet ja runa ir par operāciju, veterinārārstiem ir jāveic kompleksa izmeklēšana, lai noskaidrotu kaķa vai suņa organisma īpatnības un ņemtu tās vērā ķirurģiskas iejaukšanās laikā.

Atcerieties arī to, ka labākais veterinārārsts – ir tas, kas veic vienīgi tās operācijas, kuras ir profilējošas.

Un kā ar anestēziju?

Pacienta sagatavošana ar pilnu apskati, asins analīžu nodošanu un EKG ir svarīgs solis, kas ļauj pieņemt lēmumu par nepieciešamību pielietot kādu no preparātiem anestēzijai ķirurģiskās operācijas laikā. Atbildīgs veterinārārsts nekad nepielietos pretsāpju līdzekli, nepārzinot jūsu mājdzīvnieka veselības stāvokli.

Jūs nekļūdīsieties, ja izlemsiet uzticēt sava mīluļa dzīvību un veselību “Ami’s” speciālistiem. Mūsu veterinārā klīnika jums palīdzēs:

  • Izvēlēties kaķu barību un suņu barību;
  • Veikt pilnu mājdzīvnieka apskati;
  • Pieņemt lēmumu par ķirurģiskas iejaukšanās nepieciešamību;
  • Spīdoši veikt operāciju, lai cik sarežģīta tā nebūtu.