Dienas stacionārs veterinārajā klīnikā

Dienas stacionārs veterinārajā klīnikāVeterinārs var ieteikt Jūsu mīluli ievietot dienas stacionārā, ja viņa stāvoklis pasliktinās vai arī uz pēcoperācijas rehabilitācijas laiku. Tā ir lieliska iespēja, lai mājdzīvnieks atrastos pastāvīgā medicīnas personāla uzraudzībā. Ārsts ātri reaģēs uz mājdzīvnieka pašsajūtas izmaiņām, veiks nepieciešamās procedūras viņa rehabilitācijai.

Vai dienas stacionārs ir nepieciešams

Dzīvnieka fizisko stāvokli stacionārā nepārtraukti kontrolē ārsti – nepieciešamības gadījumā veic papildus diagnostiskos pasākumus. Pastāv situācijas, kurās hospitalizācija – vispiemērotākais variants, lai  dzīvnieks ātri izveseļotos:

  • Palīdzības sniegšana smagā stāvoklī esošiem dzīvniekiem.
  • Intravenozā šķīduma ilgstošas ievadīšanas nepieciešamības gadījumā.
  • Plānoto un ārkārtas operāciju veikšana.
  • Novērošana pēcoperācijas periodā.

Galvenā priekšrocība atrodoties veterinārajā klīnikā: iespēja operatīvi reaģēt uz kaķa vai suņa veselības izmaiņām, nozīmēt nepieciešamās zāles vai injekcijas. Veterinārs var veikt ultraskaņas izmeklēšanas procedūras, rentgenu, asins analīzes. Saimnieks patstāvīgi nevar pieņemt nosvērtus lēmumus par dzīvnieka stāvokli, jo tam nav speciālu zināšanu un prasmju, kā arī nav diagnostikas aparatūras.

Suņu aprūpe tāpat tiek veikta dienas laikā (it īpaši, ja saimnieks atrodas darbā). Šajā gadījumā, mīluli var paņemt uz mājām uz nakti (ja tā stāvoklis ir stabilizējies), bet no rīta atvest atpakaļ.

Uzturēšanās nosacījumi stacionārā

Dzīvnieku aprūpe klīnikas apstākļos ļauj mājdzīvniekam ātrāk izveseļoties. Viņam tiek radīti komfortabli apstākļi. Saimnieki var justies mierīgi, jo četrkājainie draugi ir profesionāļu rokās. Dzīvniekam tiek pastāvīgi mērīta temperatūra, spiediens un citi dzīvībai svarīgi parametri.

Stacionārā ir visi nepieciešamie priekšmeti, lai tiktu veikta suņu vai kaķu aprūpe: higiēniskie autiņi, sterili paklāji, bļodiņas, pavadas. Pacientiem tiek nodrošināta ārstnieciskā ēdināšana atbilstoši viņu diagnozei.

Ja dzīvnieks atsakās no barošanas, to baro ar šļirces vai zondes palīdzību. Lai uzturētos stacionārā ir nepieciešams, lai dzīvnieks būtu plānveidīgi vakcinēts un viņam nebūtu infekcijas slimību.

Veterinārajā klīnikā AMIS Jūs varat atstāt savu mīluli dienas stacionārā, mēs nodrošināsim viņam kvalitatīvu un pilnvērtīgu aprūpi.