Dienas stacionārs: izdevīgi saimniekam, ērti pacientam

Dienas stacionārs

Mīļotā audzēkņa slimība sagādā lielas raizes. Katrs veterinārās klīnikas apmeklējums aizņem vairākas stundas, ceļš aizņem ne tikai laiku, bet arī kļūst par stresa cēloni nomocītajam dzīvniekam. Veterinārās klīnikas „Ami’s” dienas stacionārs ir vislabākā izeja, it sevišķi, ja ārstēšana notiek vairākas dienas, jāveic rentgens vai citas medicīniskās manipulācijas.

Rūpēs par dzīvniekiem un cilvēkiem

Kad Jūsu mīluli piemeklē nelaime, daudzi saimnieki saskaras ar to, ka tā ārstēšana un kopšana paņem vairāk spēka, nekā ģimenes locekļa slimība. Reizēm saslimušo dzīvnieku nedrīkst atstāt bez uzraudzības, taču ne jau katrs var atprasīties darbā un pilnībā veltīt visu savu laiku mīluļa kopšanai.

Lai precīzi noteiktu diagnozi, var būt nepieciešami izmeklējumi, kur saimnieka klātbūtne nav nepieciešama:

  • USG;
  • Rentgens;
  • Kompjūtertomogrāfija.

Ilgstošās intravenozās sistēmas, injekcijas un pārsiešanas veiks klīnikas veterinārs, un atstājot savu mīluli dienas stacionārā, Jūs varēsiet nodarboties ar savām lietām, atgriezties darbā un neuztraukties par atstātiem bez uzraudzības bērniem.

Svarīgākā priekšrocība atrodoties dienas stacionārā – pastāvīga speciālista klātbūtne, kurš seko slimnieka stāvoklim un nepieciešamības gadījumā koriģē ārstēšanu. Nopietnas slimības gadījumā tas var glābt dzīvnieku.

Nevainojama aprūpe

Bieži vien saimniekam ir psiholoģiski grūti atstāt audzēkni nepazīstamā vietā vienu. Veterinārās klīnikas „Ami’s” speciālisti ir uzkrājuši milzīgu pieredzi komunicēšanā ar dažādu sugu dzīniekiem, un var nodibināt psiholoģisko kontaktu pat bez saimnieka klātbūtnes.

Atrašanās klīnikas „Ami’s” dienas stacionārā atbilst visstingrākajām sanitārajām normām. Katrs dzīvnieks atrodas atsevišķā tīrā būrī, kontakts ar inficētiem dzīvniekiem izslēgts.

Atstājot savu mīluli, Jūs varat būt droši, par viņu rūpēsies vislabākajā veidā. Dienas laikā var sazināties ar mūsu speciālistiem, kas atbildēs uz visiem jautājumiem par dzīvnieka stāvokli, veiktajām manipulācijām un procedūrām.

Ja dzīvniekam katru dienu nepieciešams veterinārs, klīnika ar dienas stacionāru atrisinās uzreiz vairākas problēmas. Pirmkārt – dzīvnieks saņems kvalificētu palīdzību, otrkārt – saimnieks varēs turpināt dzīvot ierastajā ritmā.