Dienas stacionārs dzīvniekiem

Mājdzīvnieku saimnieki darba dienās atrodas savās darbavietās, bet mīluļi šajā laikā mierīgi atrodas mājās. Taču dažreiz, mājdzīvniekiem ilgstoši ir jāatrodas ārstēšanā klīnikā, kas prasa saimnieka vai cita cilvēka pastāvīgu atrašanos līdzās. Tieši šī iemesla dēļ, veterinārijas centros tiek organizēts dienas stacionārs.

Kāpēc veterinārajā klīnkā nepieciešams dienas stacionārs

Veterinārajā iestādē suņu, kaķu un citu mājdzīvnieku saimnieki iegriežas dažādu iemeslu dēļ. Visbiežāk, ilgstoša nepieciešamība atrasties ārstniecības iestādē nav vajadzīga – mājas mīlulim vienkārši ir jāveic injekcija, pārsiešana vai arī jāiedod zāles. Taču mēdz gadīties, ka nepieciešama izmeklēšana, kura var aizņemt veselu dienu. Vai arī dzīvniekam nozīmētas ilgstošas infūziju procedūras, bet terapijas kurss var ilgt vairākas dienas.

Ko darīt, ja saimnieks nevar atrasties līdzās veterinārajā centrā visas darba dienas laikā?

Pat, ja saimnieks ir brīvs un gatavs sēdēt un gaidīt kamēr veterinārs nodarbojas ar mājdzīvnieku – tas ir pilnīgi nevajadzīgi. Šobrīd katram mājdzīvnieka saimniekam ir iespēja izmantot dienas stacionāra pakalpojumus. Šādās veterināro klīniku struktūrvienībās ne tikai tiek sniegta visa nepieciešamā palīdzība – dzīvnieki arī atpūšas pēc procedūrām, tos pilnvērtīgi pabaro un apkopj. Dienas stacionārs ir speciāli radīts klienta ērtībām un ekonomē viņa laiku. Klīnikas darbinieki radīs vislabākos nosacījumus, lai dzīvnieks normāli justos ārstniecības iestādē.

Daži saimnieki uzskata: aiziet mājās un atstāt suni vai kaķi vienatnē ar medpersonālu – radīt mājdzīvniekam stresu, kas būs ilgstošs. Ticiet mums, veterinārijas centra darbinieki izdarīs visu nepieciešamo, lai pēc iespējas minimālāk traumētu savu pacientu psihi. Nepieciešamības gadījumā četrkājainajam pacientam tiks veikta injekcija, lai izvestu to no baiļu un agresijas stāvokļa.

Kā norisinās atrašanās process stacionārā?

Pievērsiet savu uzmanību: dienas stacionārā netiek uzņemti dzīvnieki ar esošām izteiktām infekcijas slimību pazīmēm. Piekrītot dienas pakalpojuma saņemšanai, saimnieks:

  • Atved savu mīluli.
  • Iepazīstas ar atrašanās kārtību centrā un apmaksas nosacījumiem.
  • Paraksta piekrišanu uzturēšanai un ārstēšanai.

Barību dzīvniekam var paņemt līdzi no mājām vai arī izmantot barību, kuru piedāvā klīnikā. Pēc dokumentācijas parakstīšanas, saimnieks var būt brīvs un nodarboties ar savām darīšanām. Dzīvnieku ievieto atsevišķā voljerā un viņam pievēršas klīnikas darbinieki. Pēc ārstēšanas beigšanas un izrakstīšanas, saimnieks paņem savu mīluli uz mājām.

Ja Jums ir nepieciešams dienas stacionārs Latvijas galvaspilsētā, izmantojiet mūsu veterinārās klīnikas pakalpojumus. AMIS – augsta līmeņa un kvalitātes veterinārija Rīgā.