Veterinārā klīnika Amis – savlaicīga palīdzība Jūsu mājdzīvniekam

Veterinārā klīnika

Nav noslēpums, ka jebkurš dzīvnieks vienkārši nevar pateikt, kas viņam traucē, un kur, un kas viņam sāp. Un dažos gadījumos tos ārstēt ir daudz grūtāk, nekā cilvēkus. Tieši tāpēc vetārsti – ir tādi speciālisti, kuriem ir ne tikai milzīga zināšanu un pieredzes bagāža, bet arī talants bez vārdiem saprast un just līdzi dzīvniekam. Mūsu veterinārā klīnika Amis piedāvā Jūsu četrkājainajiem draugiem vismodernākās un efektīvākās slimību profilakses un slimību novēršanas metodes.

Pie mums strādā lieliski vetārsti, kuri spēj savlaicīgi identificēt slimības cēloni, un palīdzēt Jūsu dzīvniekam tikt galā ar slimību, cik iespējams vieglāk un ātrāk.

Kādas priekšrocības ir mūsu veterinārajai klīnikai Amis?

  • Mēs nodrošinām individuālu pieeju katram mājdzīvniekam un viņa problēmai.
  • Pie mums strādā pirmklasīgi vetārsti ar lielu darba pieredzi, ļoti iejūtīgi un uzmanīgi.
  • Pakalpojumu cenas ir pieejamas daudziem, pastāvīgajiem klientiem dodam atlaides.
  • Darbā mēs izmantojam tikai mūsdienīgas iekārtas, instrumentus un materiālus, tāpēc, ja Jums būs vajadzīgs rentgens vai cita izmeklēšana, Jūs varat būt pārliecināti par tās precizitāti.
  • Mēs operatīvi izmeklējam un veicam analīzes.
  • Sniedzam profesionālas konsultācijas, kā rūpēties par mājdzīvniekiem.
  • Mēs pilnībā saprotam, cik Jums ir svarīgi mājdzīvnieki, tāpēc garantējam savlaicīgu profesionālu palīdzību Jūsu mīlulim – veicam nepieciešamo diagnostiku, profilaktiskās procedūras, nozīmējam ārstēšanu.

Galvenā prioritāte mūsu darbā ir kompleksa pieeja diagnostikai, ārstēšanai un mājdzīvnieku slimību profilaksei, un tas nozīmē, ka mūsu vetārsti strādā kvalitatīvi un profesionāli. Pateicoties tam, ka mums ir visas nepieciešamās diagnostiskās iekārtas, mēs visīsākajos termiņos, ļoti precīzi noteiksim saslimšanu, kādā stadijā tā ir, un tad izstrādāsim nepieciešamo pasākumu kopumu ārstēšanai, rehabilitācijai un profilaksei. Cenšamies nenozīmēt neko lieku, bet tikai to, kas tiešām palīdzēs atbrīvoties no slimības.

Mūsu veterinārās klīnikas Amis vetārsti gatavi jebkurā situācijā palīdzēt Jūsu mājdzīvniekam.

Katrs saimnieks rūpējas par savu mājdzīvnieku ar mīlestību, bet mūsu profesionāļi rūpēsies par tā veselību.