Noderīgi

Veterinārā klīnika. Nodrošinām pareizu dzīvnieku aprūpi

Mēs esam atbildīgi par tie, kurus pieradinām. Un tāpēc mājdzīvnieka vešana uz veterināro klīniku, pat ja jūs esat paliecināti, ka viņam nekas nekaiš, ir jāveic regulāri.

Suņa vakcinācija

Kāpēc ir jāvakcinē suns? Kāds teiks – nu jā, mēs jau nevakcinējamies un nekas – esam veseli un neslimojam, bet... Vai mēs varam garantēt to, ka mūsu mīlulis nesaslims? Mēs nekad nevaram zināt, kur un kā mūsu mīluļi var inficēties ar kādu grūti diagnosticējamu un grūti ārstējamu vai pat neārstējamu slimību.

Kaķēna ēdienkarte

Veselīgs ēdiens - veselības un ilga mūža priekšnosacījums. Pastāv divu veidu barošanas veidi - mašmāju gatavotā barība vai profesionālā barība. Dodot priekšroku mašmāju gatavotai barībai, jabūt pārliecinātiem, ka spējat nodrošināt savam kaķim pietiekami sabalansētu barību.

Kas jāzina pērkot kaķēnu

Mēs vēlamies, lai jūsu kaķēns nodzīvotu ilgu un laimīgu mūžu, un tāpēc jums ir jānodrošina viņam aizsardzība, mīlestība, barošana un veselības aprūpe ( regulāra potēšana un attārpošana).

Veterināra konsultācijas. Sterilizācijas pozitīvās puses

Jūs iegādājāties vīriešu dzimtes kaķēnu? Tad Jums ir stingri jāizlemj, vai viņam ir vajadzīga kastrēšana vai nē. Šajā ziņā Jums var padomu sniegt veterinārs, kura konsultācija ietvers visu informāciju par šo procedūru, apsverot visus “par” un “pret”.

Par mājas (istabas) dzīvnieku reģistrācijas kārtību

Mājas (istabas) dzīvnieku reģistrācijas kārtību nosaka Ministru kabineta noteikumi Nr.491