Noderīgi

Hiperaktīvs suns

Mēdz būt tā, ka dažu suņu īpašnieki periodiski saskaras ar to, ka viņu mīlulis ir nepaklausīgs. Šajā sakarā bieži vien rodas jautājums, kas ir suņu „hiperaktivitāte” un ko ar to darīt?

Rūpes par vecu kaķi

Jūs esat nodzīvojuši ar savu mīļoto kaķi plecu pie pleca daudzus gadus, atcerieties, cik tas bija jauks un draiska kaķēns, cik jauns un tīrīgs kaķītis. Taču vecums, tāpat kā cilvēkus, nevienu nežēlo un piemeklē pat mūsu mīļotos dzīvniekus.

Rentgens veterināra klīnikā jeb efektīvi ārstējam savu suni!

Suns – tas ir cilvēka draugs! Apgalvojums, kuru nav iespējams apstrīdēt! Tāpēc šo brīnišķīgo dzīvnieku slimību problēma vienmēr ir aktuāla un ļoti svarīga.

Kā atšifrēt etiķetes uz dzīvnieku barības iepakojumiem?

Lai pareizi izvēlētos barību savam mīlulim, jāizpēta šīs barības sastāvu. Uz iepakojumiem parasti tiek norādītas barības sastāvdaļas, tostarp, olbaltumvielu, tauku, ogļhidrātu, šķiedru un citu uzturvielu daudzums. Vēl var noskaidrot to, vai barības sastāvā iekļauti kaitīgi konservanti, kā arī nepieciešamo barības daudzumu, kas jādod dzīvniekam, ņemot vērā viņa svaru.

Kāpēc suņi grozās pirms gulētiešanas?

Jūs laikam esat redzējis, ka Jūsu mīlulis pirms aizmigšanas, grozās vienā vietā. Pēc speciālistu domām tas ir saistīts ar dzīvojušo savvaļas dabā senču ieradumiem.

Fakti un mīti par kaķiem!

Pastāv neskaitāmi mīti, kas saistīti ar kaķiem. Mēs paņēmām pašus izplatītākos no tiem un izlēmām noskaidrot to, kas šajos mītos ir taisnība, bet kas – nē.

Šķiedrvielām bagāta kaķu barība. Kāds ir tās lietderīgums?

Šķiedrvielas – svarīgs pārtikā lietojams komponents gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem. Jūs droši vien ne reizi vien būsiet pamanījuši, ka šķiedrvielas ir svarīga un augstvērtīga uztura sastāvdaļa, kas ir pievienota daudzām kaķu barībām.

Veterinārā klīnika. Nodrošinām pareizu dzīvnieku aprūpi

Mēs esam atbildīgi par tie, kurus pieradinām. Un tāpēc mājdzīvnieka vešana uz veterināro klīniku, pat ja jūs esat paliecināti, ka viņam nekas nekaiš, ir jāveic regulāri.

Suņa vakcinācija

Kāpēc ir jāvakcinē suns? Kāds teiks – nu jā, mēs jau nevakcinējamies un nekas – esam veseli un neslimojam, bet... Vai mēs varam garantēt to, ka mūsu mīlulis nesaslims? Mēs nekad nevaram zināt, kur un kā mūsu mīluļi var inficēties ar kādu grūti diagnosticējamu un grūti ārstējamu vai pat neārstējamu slimību.

Kaķēna ēdienkarte

Veselīgs ēdiens - veselības un ilga mūža priekšnosacījums. Pastāv divu veidu barošanas veidi - mašmāju gatavotā barība vai profesionālā barība. Dodot priekšroku mašmāju gatavotai barībai, jabūt pārliecinātiem, ka spējat nodrošināt savam kaķim pietiekami sabalansētu barību.