Noderīgi

Veterinārā klīnika Rīgā nodrošinās pareizu aprūpi Jūsu mīluļiem

Tā kā mēs nesam atbildību par tiem, ko esam pieradinājuši, mūsu mīluļu veselība pilnībā ir atkarīga no attieksmes un uzmanības pret viņiem, tāpēc veterinārajiem pakalpojumiem ir jābūt kvalitatīviem un savlaicīgiem.

Veterinārā klīnika Amis – maigas rūpes par mājdzīvniekiem

Nevar nepievienoties viedoklim, ka dzīvnieki – tie ir īsti cilvēka draugi. Vienīgi viņi spēj mīlēt pa īstam un nesavtīgi, vienīgi viņi spēj iemiesot īstu uzticību un padevību, to paužot ar visu savu būtību.

Kā tiek izgatavoti konservi un mitrā barība

Parasti mitrās barības izgatavošanas veids neatšķiras pārāk daudz no sausās dzīvnieku barības izgatavošanas. Lielākoties šis process iziet tos pašus posmus, kurus mēs aprakstījām iepriekšējā rakstā, kā sausā barība. Mitrā barība sākumā tiek formēta un iziet cauri ekstrūderim.

Hiperaktīvs suns

Mēdz būt tā, ka dažu suņu īpašnieki periodiski saskaras ar to, ka viņu mīlulis ir nepaklausīgs. Šajā sakarā bieži vien rodas jautājums, kas ir suņu „hiperaktivitāte” un ko ar to darīt?

Rūpes par vecu kaķi

Jūs esat nodzīvojuši ar savu mīļoto kaķi plecu pie pleca daudzus gadus, atcerieties, cik tas bija jauks un draiska kaķēns, cik jauns un tīrīgs kaķītis. Taču vecums, tāpat kā cilvēkus, nevienu nežēlo un piemeklē pat mūsu mīļotos dzīvniekus.

Rentgens veterināra klīnikā jeb efektīvi ārstējam savu suni!

Suns – tas ir cilvēka draugs! Apgalvojums, kuru nav iespējams apstrīdēt! Tāpēc šo brīnišķīgo dzīvnieku slimību problēma vienmēr ir aktuāla un ļoti svarīga.

Kā atšifrēt etiķetes uz dzīvnieku barības iepakojumiem?

Lai pareizi izvēlētos barību savam mīlulim, jāizpēta šīs barības sastāvu. Uz iepakojumiem parasti tiek norādītas barības sastāvdaļas, tostarp, olbaltumvielu, tauku, ogļhidrātu, šķiedru un citu uzturvielu daudzums. Vēl var noskaidrot to, vai barības sastāvā iekļauti kaitīgi konservanti, kā arī nepieciešamo barības daudzumu, kas jādod dzīvniekam, ņemot vērā viņa svaru.

Kāpēc suņi grozās pirms gulētiešanas?

Jūs laikam esat redzējis, ka Jūsu mīlulis pirms aizmigšanas, grozās vienā vietā. Pēc speciālistu domām tas ir saistīts ar dzīvojušo savvaļas dabā senču ieradumiem.

Fakti un mīti par kaķiem!

Pastāv neskaitāmi mīti, kas saistīti ar kaķiem. Mēs paņēmām pašus izplatītākos no tiem un izlēmām noskaidrot to, kas šajos mītos ir taisnība, bet kas – nē.

Šķiedrvielām bagāta kaķu barība. Kāds ir tās lietderīgums?

Šķiedrvielas – svarīgs pārtikā lietojams komponents gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem. Jūs droši vien ne reizi vien būsiet pamanījuši, ka šķiedrvielas ir svarīga un augstvērtīga uztura sastāvdaļa, kas ir pievienota daudzām kaķu barībām.