Noderīgi

Veterinārās klīnikas. Labākā ārsta meklējumos savam audzēknim

Mūsu valstī aizvien biežāk tiek atvērtas veterinārās klīnikas, taču tas nenozīmē, ka Jūs varēsiet ātri atrast ārstu. Dzīvnieku ārstēšana – grūts uzdevums, tāpēc ārstam jābūt ar nepieciešamo medicīnisko praksi un milzīgu zināšanu bagāžu, lai nodrošinātu tamlīdzīgu darbību

Pazudis mazs sunītis 30. martā

Jorkšīra terjers, vārdā Cēzeris [CEZAR'] Ragaciemā-Lapmežciemā. 2,5 gadi, puisītis, mazs, frizēts. Melna apkakle ar akmentiņiem; uz apkakles ir maza kapsula, kurā ir rakstīts saimnieka telefona numurs. Naudas balva garantēta.

Dienas stacionārs: izdevīgi saimniekam, ērti pacientam

Mīļotā audzēkņa slimība sagādā lielas raizes. Katrs veterinārās klīnikas apmeklējums aizņem vairākas stundas, ceļš aizņem ne tikai laiku, bet arī kļūst par stresa cēloni nomocītajam dzīvniekam. Veterinārās klīnikas „Ami’s” dienas stacionārs ir vislabākā izeja, it sevišķi, ja ārstēšana notiek vairākas dienas, jāveic rentgens vai citas medicīniskās manipulācijas.

Bezmaksas suņa zobu veselības pārbaude no 01.04. līdz 30.04.2014

Mēs veiksim mutes dobuma parbaudes suņiem – klienti saņems bezmaksas mutes dobuma pārbaudi un dentastix zobakmens mazināšanas kociņus.

Pazudis

Vēlējos Jums nosūtīt ziņu, ja nu gadījumā, kāds saimnieks pie Jums interesējas par pazudušu sunīti. Sestdien 22.03.2014. ap pl 20:30, braucot ar auto pa Viestura prospektu draudzene redzēja, kā mazs sunītis – iespējams toiterjers (brūns, ruds (tumsā bija grūti saprats krāsu un šķirni) šķērso ielu.

Veterinārā klīnika Rīgā Amis – rūpes par Jūsu mājdzīvniekiem

Mājas dzīvniekiem nepieciešama kvalitatīva aprūpe. Sekot līdzi audzēkņu veselībai mūsdienās ir viegli. Nepieciešams regulāri apmeklēt speciālistus. Veterinārā klīnika Rīgā sniedz plašu pakalpojumu spektru. Vadošie veterinārās medicīnas speciālisti 24 stundas diennaktī sniedz četrkājainajiem draugiem palīdzību. Klīnikas Ami's vetārsti palīdzēs visgrūtākajās situācijās, atgriežot veselību Jūsu mīluļiem.

Sarkandaugavā pieklīdis kucēns

Šorīt 28.02.2014 plkst. 9:00 Sarkandaugavā pieklīdis kucēns. Sobrīd atrodas veterinārajā klīnikā AMI'S. tel. 29400944. Lūdzam atsaukties īpašniekus.

Kaķu sterilizācija: cenas, ko piedāvā veterinārie dienesti

Jebkuram mājas dzīvniekam ir jāvelta daudz laika, uzmanības un protams rūpīgu kopšanu. Piemēram, ja būs nepieciešama ausu tīrīšana, urīnceļu slimības ārstēšana vai kaķu sterilizācija: cenas par šādiem pakalpojumiem dažādos veterinārajos dienestos var atšķirties.

ĪSLAICĪGI NEDARBOJAS PILSĒTAS TĀLR. LĪNIJA.

ĪSLAICĪGI NEDARBOJAS PILSĒTAS TĀLR. LĪNIJA (67392207) UN INTERNETS.

LŪDZAM ZVANĪT PA MOBILO TĀLR. 29 400 944.