Noderīgi

Pazudis

Vēlējos Jums nosūtīt ziņu, ja nu gadījumā, kāds saimnieks pie Jums interesējas par pazudušu sunīti. Sestdien 22.03.2014. ap pl 20:30, braucot ar auto pa Viestura prospektu draudzene redzēja, kā mazs sunītis – iespējams toiterjers (brūns, ruds (tumsā bija grūti saprats krāsu un šķirni) šķērso ielu.

Veterinārā klīnika Rīgā Amis – rūpes par Jūsu mājdzīvniekiem

Mājas dzīvniekiem nepieciešama kvalitatīva aprūpe. Sekot līdzi audzēkņu veselībai mūsdienās ir viegli. Nepieciešams regulāri apmeklēt speciālistus. Veterinārā klīnika Rīgā sniedz plašu pakalpojumu spektru. Vadošie veterinārās medicīnas speciālisti 24 stundas diennaktī sniedz četrkājainajiem draugiem palīdzību. Klīnikas Ami's vetārsti palīdzēs visgrūtākajās situācijās, atgriežot veselību Jūsu mīluļiem.

Sarkandaugavā pieklīdis kucēns

Šorīt 28.02.2014 plkst. 9:00 Sarkandaugavā pieklīdis kucēns. Sobrīd atrodas veterinārajā klīnikā AMI'S. tel. 29400944. Lūdzam atsaukties īpašniekus.

Kaķu sterilizācija: cenas, ko piedāvā veterinārie dienesti

Jebkuram mājas dzīvniekam ir jāvelta daudz laika, uzmanības un protams rūpīgu kopšanu. Piemēram, ja būs nepieciešama ausu tīrīšana, urīnceļu slimības ārstēšana vai kaķu sterilizācija: cenas par šādiem pakalpojumiem dažādos veterinārajos dienestos var atšķirties.

ĪSLAICĪGI NEDARBOJAS PILSĒTAS TĀLR. LĪNIJA.

ĪSLAICĪGI NEDARBOJAS PILSĒTAS TĀLR. LĪNIJA (67392207) UN INTERNETS.

LŪDZAM ZVANĪT PA MOBILO TĀLR. 29 400 944.

Kaķu sterilizācija – kvalitatīvas dzīves paildzināšana dzīvniekiem

Aizvien biežāk mūsdienās cilvēki izvēlās kaķu sterilizāciju. Kāds tam iemesls? Lieta tā, ka kaķu sterilizācija atrisina burtiski visas problēmas, kas saistītas ar pēcnācējiem un izturēšanos meklēšanās laikā.

Pāršķeltas aukslējas dzīvniekiem vai vilka rīkle

Mēdz būt tā, ka dzīvniekiem jāveic plastisko operāciju, taču ne jau estētisku apsvērumu dēļ, bet tāpēc, lai atvieglotu vai nereti pat izglābtu viņu dzīvību. Mēdz būt tā, ka dzīvnieks cieš no iedzimtas pāršķeltas aukslējas.

Veterinārā klīnika Rīgā nodrošinās pareizu aprūpi Jūsu mīluļiem

Tā kā mēs nesam atbildību par tiem, ko esam pieradinājuši, mūsu mīluļu veselība pilnībā ir atkarīga no attieksmes un uzmanības pret viņiem, tāpēc veterinārajiem pakalpojumiem ir jābūt kvalitatīviem un savlaicīgiem.

Veterinārā klīnika Amis – maigas rūpes par mājdzīvniekiem

Nevar nepievienoties viedoklim, ka dzīvnieki – tie ir īsti cilvēka draugi. Vienīgi viņi spēj mīlēt pa īstam un nesavtīgi, vienīgi viņi spēj iemiesot īstu uzticību un padevību, to paužot ar visu savu būtību.

Kā tiek izgatavoti konservi un mitrā barība

Parasti mitrās barības izgatavošanas veids neatšķiras pārāk daudz no sausās dzīvnieku barības izgatavošanas. Lielākoties šis process iziet tos pašus posmus, kurus mēs aprakstījām iepriekšējā rakstā, kā sausā barība. Mitrā barība sākumā tiek formēta un iziet cauri ekstrūderim.