Noderīgi

Veterinārā klīnika Rīgā – kompetenta pieeja mīluļu ārstēšanai

Mīļotais dzīvnieks nevar Jums pateikt, ka viņam kas sāp. Nepārprotami, dzīvnieku ārstēšanas process brīžiem ir sarežģītāks nekā cilvēkiem. Mūsdienīga veterinārā klīnika Rīgā gatava demonstrēt īpašu iejūtību un spēju saprast mājdzīvniekus bez vārdiem.

Atrast vetārstus savam mīlulim. Kā?

Tātad, Jūs beidzot izlēmāt iegādāties mājas dzīvnieku. Neatkarīgi no tā, ko izvēlēsieties – kaķēnu, pieaugušu suni, papagaili vai grauzējus, pirmais, kas ir jāizdara – jāatrod vetārsti.

Veterinārā klīnika – dzīvnieku profilaksei

Amis – veterinārā klīnika, kura piedāvā plašu profilaktisko pakalpojumu spektru Jūsu audzēknim. Profilaktiskā aprūpe ir nepieciešama, lai uzlabotu Jūsu mīluļa dzīves kvalitāti, lai atklātu problēmas to sākuma stadijā, pirms tās kļūst smagas un dārgas ārstēšanā. Mūsu diennakts veterinārā klīnika gaida ikvienu, kam ir svarīga mājas dzīvnieku veselība.

Veterinārā klīnika Rīgā – Jūsu audzēkņu otrās mājas

Šodien veterināra pakalpojumiem ir liels pieprasījums mūsu valsts iedzīvotaju vidū. Tikko ir parādījušās sāpes, dzīvnieku hospitalizē vai patstāvīgi atved uz veterināro klīniku, kur tiek sniegta nepieciešamā ārstēšana. Ja Jūs gribat nodrošināt, lai dzīvnieku aprūpe būtu pilnvērtīga, nepieciešama sadarbība ar Amis veterināriem.

Mutes dobuma kopšana suņiem: vetārstu rekomendācijas

Balti, līdzeni un stipri zobi – viens no Jūsu mīluļa veselības pamatrādītājiem. Tai pat laikā vairāk nekā 70% mājas dzīvniekiem ir dažādas mutes dobuma patoloģijas.

Veterinārie pakalpojumi: izvēlamies – ar ko sākt, kā meklēt

Kurš gan cits, ja ne veterinārās klīnikas Amis, kur saņemami veterinārie pakalpojumi pilnā apmērā, profesionālie ārsti zina, cik svarīgi izvēlēties savam audzēknim zinošu un kompetentu ārstu. Mēs sagatavojām Jums jautājumu sarakstu, uz kuriem būtu jādod atbildes, pirms dodat priekšroku tam vai citam ārstam.

Klīnikas darba laiks svētku dienās

21. jūnijā 10:00 – 18:00
22. jūnijā 10:00 – 18:00
23. jūnijā klīnika slēgta
24. jūnijā klīnika slēgta
25. jūnijā 10:00 – 20:00

Ja veterinārārsti spriež par nepieciešamību operēt jūsu dzīvnieku … Padomi kaķu un suņu īpašniekiem

Un tā, veterinārārsti runā par to, ka jūsu mīlulim ir steidzami vajadzīga ķirurģiska iejaukšanās. Ja jūs savā laikā esat priekšroku devuši veterinārajai klīnikai “Ami's”, jums nebūs jāuztraucas par mājdzīvnieka dzīvību un veselību, jo šeit strādā zinoši un pieredzējuši ārsti.

Darba laika izmaiņas 08.06.2014

klīnika strādā no 10:00 līdz 14:00