Noderīgi

Atrast vetārstus savam mīlulim. Kā?

Tātad, Jūs beidzot izlēmāt iegādāties mājas dzīvnieku. Neatkarīgi no tā, ko izvēlēsieties – kaķēnu, pieaugušu suni, papagaili vai grauzējus, pirmais, kas ir jāizdara – jāatrod vetārsti.

Veterinārā klīnika – dzīvnieku profilaksei

Amis – veterinārā klīnika, kura piedāvā plašu profilaktisko pakalpojumu spektru Jūsu audzēknim. Profilaktiskā aprūpe ir nepieciešama, lai uzlabotu Jūsu mīluļa dzīves kvalitāti, lai atklātu problēmas to sākuma stadijā, pirms tās kļūst smagas un dārgas ārstēšanā. Mūsu diennakts veterinārā klīnika gaida ikvienu, kam ir svarīga mājas dzīvnieku veselība.

Veterinārā klīnika Rīgā – Jūsu audzēkņu otrās mājas

Šodien veterināra pakalpojumiem ir liels pieprasījums mūsu valsts iedzīvotaju vidū. Tikko ir parādījušās sāpes, dzīvnieku hospitalizē vai patstāvīgi atved uz veterināro klīniku, kur tiek sniegta nepieciešamā ārstēšana. Ja Jūs gribat nodrošināt, lai dzīvnieku aprūpe būtu pilnvērtīga, nepieciešama sadarbība ar Amis veterināriem.

Mutes dobuma kopšana suņiem: vetārstu rekomendācijas

Balti, līdzeni un stipri zobi – viens no Jūsu mīluļa veselības pamatrādītājiem. Tai pat laikā vairāk nekā 70% mājas dzīvniekiem ir dažādas mutes dobuma patoloģijas.

Veterinārie pakalpojumi: izvēlamies – ar ko sākt, kā meklēt

Kurš gan cits, ja ne veterinārās klīnikas Amis, kur saņemami veterinārie pakalpojumi pilnā apmērā, profesionālie ārsti zina, cik svarīgi izvēlēties savam audzēknim zinošu un kompetentu ārstu. Mēs sagatavojām Jums jautājumu sarakstu, uz kuriem būtu jādod atbildes, pirms dodat priekšroku tam vai citam ārstam.

Ja veterinārārsti spriež par nepieciešamību operēt jūsu dzīvnieku … Padomi kaķu un suņu īpašniekiem

Un tā, veterinārārsti runā par to, ka jūsu mīlulim ir steidzami vajadzīga ķirurģiska iejaukšanās. Ja jūs savā laikā esat priekšroku devuši veterinārajai klīnikai “Ami's”, jums nebūs jāuztraucas par mājdzīvnieka dzīvību un veselību, jo šeit strādā zinoši un pieredzējuši ārsti.

Veterinārās klīnikas. Labākā ārsta meklējumos savam audzēknim

Mūsu valstī aizvien biežāk tiek atvērtas veterinārās klīnikas, taču tas nenozīmē, ka Jūs varēsiet ātri atrast ārstu. Dzīvnieku ārstēšana – grūts uzdevums, tāpēc ārstam jābūt ar nepieciešamo medicīnisko praksi un milzīgu zināšanu bagāžu, lai nodrošinātu tamlīdzīgu darbību

Pazudis mazs sunītis 30. martā

Jorkšīra terjers, vārdā Cēzeris [CEZAR'] Ragaciemā-Lapmežciemā. 2,5 gadi, puisītis, mazs, frizēts. Melna apkakle ar akmentiņiem; uz apkakles ir maza kapsula, kurā ir rakstīts saimnieka telefona numurs. Naudas balva garantēta.

Dienas stacionārs: izdevīgi saimniekam, ērti pacientam

Mīļotā audzēkņa slimība sagādā lielas raizes. Katrs veterinārās klīnikas apmeklējums aizņem vairākas stundas, ceļš aizņem ne tikai laiku, bet arī kļūst par stresa cēloni nomocītajam dzīvniekam. Veterinārās klīnikas „Ami’s” dienas stacionārs ir vislabākā izeja, it sevišķi, ja ārstēšana notiek vairākas dienas, jāveic rentgens vai citas medicīniskās manipulācijas.

Bezmaksas suņa zobu veselības pārbaude no 01.04. līdz 30.04.2014

Mēs veiksim mutes dobuma parbaudes suņiem – klienti saņems bezmaksas mutes dobuma pārbaudi un dentastix zobakmens mazināšanas kociņus.