Noderīgi

Mainīta samaksa par mājas (istabas) dzīvnieka pases veidlapu

Pamatojoties uz veikto iepirkumu par lolojumdzīvnieku pasu izgatavošanu un piegādi, ir jānosaka faktiskajiem izdevumiem atbilstoša samaksa par mājas (istabas) dzīvnieka (lolojumdzīvnieka) pases veidlapām.

Valsts galvenā pārtikas un veterinārā inspektora rīkojumam būs noteikumu spēks

Lai ātrāk ieviestu Eiropas Savienības grozījumus lēmumā par Āfrikas cūku mēra (ĀCM) apkarošanas pasākumiem un riska zonu noteikšanu, valdība otrdien, 13.decembrī, apstiprināja grozījumus Veterinārmedicīnas likumā.

Iecerēts atļaut īpašniekam veikt mājas (istabas) dzīvnieka reģistrāciju datubāzē

Lai samazinātu administratīvo slogu mājas (istabas) dzīvnieku īpašniekiem un paātrinātu ar mikroshēmu apzīmēto suņu reģistrāciju Lauksaimniecības datu centra (LDC) vienotajā reģistrā, Zemkopības ministrija sagatavojusi noteikumu grozījumu projektu, ko ceturtdien, 1.decembrī, izsludināja Valsts sekretāru sanāksmē.

Antibiotiku atbildīga lietošana veterinārmedicīnā

Antibiotikām ir svarīga nozīme cilvēka un dzīvnieku slimību ārstēšanā un sabiedrības veselības nodrošināšanā. Diemžēl antibiotiku lietošana var radīt mikroorganismu rezistences (izturības) pret attiecīgajām antibiotikām attīstības risku.

Zemkopības ministrija informē par grozījumiem noteikumos par lauksaimniecības un akvakultūras dzīvnieku, to ganāmpulku un novietņu reģistrēšanas un apzīmēšanas kārtību

Valdība 2016. gada 16. februārī apstiprināja grozījumus noteikumos par lauksaimniecības un akvakultūras dzīvnieku, to ganāmpulku un novietņu reģistrēšanas un apzīmēšanas kārtību (noteikumos Nr.393).

PVD aukstajā laikā aicina pievērst īpašu uzmanību dzīvniekiem

Aukstajā laikā Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) aicina dzīvnieku īpašniekus būt vērīgiem un atbildīgiem, rūpējoties par saviem dzīvniekiem.

Veterinārā klīnika „Amis” – tā ir kvalificēta un mūsdienīga dzīvnieku ārstēšana

Mājdzīvnieki, diemžēl, arī dažreiz slimo. Un, ja Jūs izlemsiet, ka veterinārija ir Jūsu „jājamzirdziņš” un sāksiet patstāvīgi ārstēt, varēsiet ievērojami kaitēt savu mājdzīvnieku veselībai.

Veterinārā klīnika Amis – labākā izvēle Jūsu četrkājainajam draugam

Veterinārā klīnika Amis, kura atrodas Rīgā – tā ir pilna cikla klīnika. Mēs piedāvājam pilnu ārstniecisko un diagnostisko pakalpojumu kompleksu. Mēs garantējam savlaicīgu un kvalitatīvu Jūsu mājas mīluļa ārstēšanu, kā arī veicam visus nepieciešamos profilaktiskos pasākumus. Pie mums strādā vetārsti ar lielu darba pieredzi, tāpēc esiet droši, viņi noteikti palīdzēs Jūsu audzēknim.

Savlaicīga kaķenes sterilizācija – cena Jūsu mieram!

Daudzos pilsētas dzīvokļos dzīvo kaķi, dodot mums ne tikai prieku, bet arī dažādas raizes. Piemēram, meklēšanās laikā kaķenes kļūst nemierīgas, uzbāzīgas un trokšņainas, bet kaķi, sekojot dabas aicinājumam iezīmē mēbeles un cenšas izrauties no mājas, lai atrastu simpātisku kaķenīti. Pareizais risinājums ir kaķa kastrēšana vai kaķenes sterilizācija - cenas ir apskatāmas mūsu veterinārās klīnikas Amis cenu lapā.

Veterinārā klīnika Amis – savlaicīga palīdzība Jūsu mājdzīvniekam

Nav noslēpums, ka jebkurš dzīvnieks vienkārši nevar pateikt, kas viņam traucē, un kur, un kas viņam sāp. Un dažos gadījumos tos ārstēt ir daudz grūtāk, nekā cilvēkus. Tieši tāpēc vetārsti – ir tādi speciālisti, kuriem ir ne tikai milzīga zināšanu un pieredzes bagāža, bet arī talants bez vārdiem saprast un just līdzi dzīvniekam.