Noderīgi

Covid-19

Sakarā ar valstī noteikto ārkārtas situāciju un, lai mazinātu saslimšanas un izplatības risku ar Covid-19 vīrusu, Latvijas mazo dzīvnieku veterinārārsti aicina ievērot šādas rekomendācijas un drošības pasākumus.

Šķirnes mīļdzīvnieku iegāde tikai no reģistrētas organizācijas

Zemkopības ministrija aicina suņu, kaķu un sesku turētājus pievērst uzmanību: ir atjaunots Lauksaimniecības datu centra (LDC) šķirnes mājas (istabas) dzīvnieku audzētāju organizāciju reģistrs

PVD atgādina – mājas (istabas) dzīvnieki ir jāvakcinē pret trakumsērgu

Francijā, kas atzīta par brīvu valsti no trakumsērgas, kādam 3 mēnešus vecam sunim, kas valstī, visticamāk nelikumīgi, ievests no Ziemeļāfrikas, konstatēta trakumsērga.

Dienas stacionārs veterinārajā klīnikā

Dienas stacionārs nepieciešams dzīvniekiem smagā stāvoklī un pēc operācijām. Kaķu vai suņu aprūpe tiek nodrošināta no kvalificēta medicīnas personāla puses.

Astes lūzums kaķim: kā veterinārs var palīdzēt, simptomi un ārstēšana

Astes lūzuma gadījumā palīdzēs veterinārā klīnika. Veterinārija izmanto dažādas ārstēšanas metodes, kuras nozīmē veterinārs.

Regulāri kastrētu kaķu izmeklējumi pie veterinārārsta

Kastrēta dzīvnieka novērošanas nepieciešamība pie veterinārārsta. Veterinārija spēj uzlabot mājdzīvnieka dzīvi!

Suņu saslimšanai Norvēģijā joprojām nav atrasts cēlonis

Norvēģijas Pārtikas drošības iestāde turpina izmeklēšanu, lai noskaidrotu, kas izraisījis suņu saslimšanu un vairākos gadījumos – nāvi Norvēģijā.

Ceļojot uz Norvēģiju, suni labāk atstāt mājās

Izskanot informācijai par aizdomīgiem suņu saslimšanas gadījumiem Norvēģijā, Pārtikas un veterinārais dienests ir sazinājies ar Norvēģijas Pārtikas drošības iestādi, lai iegūtu detalizētāku informāciju par notiekošo.