Rentgens

Veterinārā klīnika „Amis”

Rentgens – tā ir viena no efektīvākajām metodēm, ar kurām operē dzīvnieku diagnosticēšanā. Pievērsīsim uzmanību tam, ka veterinārā klīnika „Amis” iesaka veikt rentgenu tikai īpašas nepieciešamības gadījumā, kad tā pielietošana ļaus ātri, bez sāpēm un precīzi noteikt iekšējo orgānu bojājumu raksturu, uzstādot diagnozi un uzsākot nekavējošu ārstēšanu.

Lielā vairumā gadījumu noteikt, kāda slimība ir piemeklējusi jūsu mājas mīluli, ir vienkārši neiespējami. Ne kaķis, ne suns jums vai veterinārārstam nespēs pastāstīt, kas viņam sāp – un to, ka dzīvniekam ir vajadzīga palīdzība, mēs arī pamanām vienīgi pēc viņa savādās un neierastās uzvedības. Mūsu vetklīnika, kura ārstē visdažādāko dzīvnieku daudzveidīgās kaites un saslimšanas, diagnostikai pievērš jo sevišķu uzmanību – tas ir palīdzējis paglābt simtiem kaķu, suņu un citu mājdzīvnieku dzīvības. Pats efektīvākais, ātrākais un precīzākais diagnostikas līdzeklis gadījumos, kad ārēji slimības simptomus noteikt nevar, ir bijis un paliek rentgens.

Dzīvnieku rentgena izmantošana ļauj:

  • samazināt slimības konstatēšanas laiku un attiecīgi paātrināt ārstēšanu, kā arī dzīvnieka ātrāku atgriešanos pie jums mājās;
  • maksimāli precīzi noteikt slimības raksturu un noteikt ārstēšanas metodes;
  • minimizēt kļūdas pieļaušanas iespēju, diagnosticējot ar citām metodēm.

Pateicoties rentgenam, dzīvnieka, kaķa, suņa vai jūras cūciņas apskate noris bez “pacientu” uztraucošām sagatavošanās procedūrām, ātri un praktiski nemanāmi – rentgena laikā jūs varat atrasties līdzās savam mīlulim un viņu uzmundrināt.