Profilaktiskā palīdzība

Veterinārā klīnika

Mājdzīvnieka veselība – galvenais, kas ir vajadzīgs katram mīlošam saimniekam. Tāpēc tā saslimšanas gadījumā nevajadzētu visu atstāt pašplūsmā un gaidīt, ka problēma izzudīs pati par sevi – dažkārt pat viegla sasirgšana var radīt nopietnas sekas.
Sākt cīnīties ar jebkuru slimību ieteicamāk ir jau pašā tās sākuma stadijā – pilnībā novērst saslimšanas iespēju. Veterināru sniegta pareiza profilaktiskā palīdzība – tas ir tas, kas ļaus saglabāt Jūsu četrkājainā drauga veselību uz ilgstošu laiku.

Veterinārā klīnika “Ami's” ir gatava piedāvāt kvalitatīvu veterināro palīdzību Jūsu mīluļiem. Ja Jums patiešām ir svarīgi, lai dzīvnieks vienmēr būtu vesels, dzīvespriecīgs un labā noskaņojumā, tad profilaktiskā veterinārā palīdzība – tieši tas, kas ir vajadzīgs Jūsu mājdzīvniekam.

Vairums mājdzīvnieku īpašnieku pat neiedomājas par to, ka viņu mīluļi ir pakļauti dažādām saslimšanām, kuru ārstēšana dažkārt ir diezgan sarežģīta. Tāpēc tiek piemirsts par pašu galveno – no jebkuras slimības ir iespējams izvairīties, ja savlaicīgi tiek veikti visi atbilstošie pasākumi.

Slimību, kuras var rasties saimnieku kūtruma vai neuzmanības dēļ, var būt daudz. Dažkārt profesionāla veterinārārsta veikta vienkārša dzīvnieka apskate ļaus izvairīties no sekām, kuras varētu rasties virknes faktoru dēļ (nepareiza ēdināšana, dzīves apstākļi u.c.). Ņemot vērā dzīvnieku specifisko ārstēšanu, kura dažkārt ir diezgan sarežģīta, profilakses priekšrocības kļūst acīmredzamas.

Profilaktiskie veterinārie pakalpojumi – tie ir tādi pasākumi, kas spēj saglabāt mājdzīvnieku veselību un novērst lielāko vairumu slimību.

Bez tam, jebkuru saslimšanu profilakse, piemēram, parazītu ieviešanās (ārējie – blusas, utis, vai iekšējie – helminti), izmaksās lētāk, nekā to ārstēšana. Ne mazāk svarīgi ir arī tas, ka pati ārstēšana – nav nesāpīgs process, bet tas nozīmē, ka gan dzīvniekam, gan viņa saimniekam tiek sagādātas negatīvas emocijas.
Profilaktiskā palīdzība ļaus no tā visa izvairīties – tā Jūs atbrīvos no liekiem uztraukumiem, ieekonomēs līdzekļus, un, pats galvenais, Jūsu mīlulis vienmēr būs vesels un dzīvespriecīgs.

Veterinārā klīnika Rīgā “Ami's” - profesionāla palīdzība Jūsu mājdzīvniekiem.