Kaķu ārstēšana

Veterinārā klīnika

Kaķi, tāpat kā cilvēki, ir pakļauti saslimšanām un traumām. Galvenā atšķirība ir tāda, ka mūsu mīluļi nespēj mums pastāstīt par savām problēmām. Tāpēc ir ļoti svarīgi, novērojot ko neparastu sava dzīvnieka uzvedībā, vērsties dzīvnieku klīnikā pēc palīdzības.

Veterinārā klīnika veic profesionālu jebkura vecuma kaķu diagnostiku un ārstēšanu. Mēs varam veikt arī kaķiem vakcināciju, sterilizējam un kastrējam, lai mazajiem tīģeriem nodrošinātu maksimālu komfortu un drošību mūsdienu mājas apstākļos.

Kad ir jāvēršas veterinārajā klīnikā?

Ja esat savam kaķim ievērojuši traumas, slimības simptomus vai dīvainu uzvedību, tad ir tūlīt jāsteidzas pie veterinārārsta. Paļauties uz “deviņām kaķa dzīvībām” nav vērts. Drošības labad vajadzētu saņemt speciālista konsultāciju, nekā vēlāk tērēt lielas naudas summas kaķa ārstēšanai vai zaudēt dzīvnieku pavisam.

Veterinārā klīnika «Ami`s» palīdzēs atrisināt visdažādākās problēmas.

Mūsu veterinārā klīnika ir apgādāta ar visu nepieciešamo mūsdienīgo tehnisko aprīkojumu, lai operatīvi veiktu diagnostiku, ieskaitot ultraskaņas izmeklēšanu un rentgenu dzīvniekiem. Mēs veiksim visu nepieciešamo laboratorijas analīžu kompleksu, lai precīzi noteiktu jūsu mājdzīvnieka sasirgšanas iemeslu.

Pie mums ir pieejams medikamentu un medicīnisku materiālu krājums kaķu terapeitiskai un ķirurģiskai ārstēšanai, pie kam mēs risinām arī stomatoloģiskas problēmas. Savlaicīga jūsu mīluļa vakcinēšana, kastrācija vai sterilizācija ļaus izvairīties no daudzām problēmām un rūpēm nākotnē.

Mūsu klīnikas speciālisti ir guvuši speciālo izglītību un milzīgu praktisko pieredzi, tāpēc aicinām visus kaķu īpašniekus nevilcināties ar vizīti. Mēs no visas sirds vēlamies palīdzēt katram runcim, kaķenei vai kaķēnam, saprotot, cik svarīgi jums viņi ir!

Mēs zinām, kā nomierināt satrauktu dzīvnieku, lai veiktu rūpīgu izmeklēšanu, nosakām, kādas analīzes un diagnosticēšanas procedūras ir jāveic, pēc tam piedāvājam efektīvu ārstēšanas programmu. Sekojot mūsu norādēm, jūs jau drīzumā varēsiet priecāties par sava mīluļa aktīvajām rotaļām, veselīgumu un dzīvesprieku.