Dzīvnieka ultrasonogrāfija

Dzīvnieka ultrasonogrāfija

Dzīvnieka ultrasonogrāfija – ātrs rezultāts, augsta precizitāte

Dzīvnieka ultrasonogrāfija – drošs veids, ka apsekot iekšējos orgānus. Tā ļauj ātri identificēt iekaisuma perēkļus un patoloģisko stāvokli, lai nozīmētu efektīvu ārstēšanu. Iekšējo orgānu attēlojums tiek parādīts augstas izšķirtspējas monitorā, kur pieredzējis ārsts var spriest par patoloģijas veidu, tās progresēšanu, procesu atgriezeniskumu vai neatgriezeniskumu.

Veterinārajā klīnikā Ami`s ir pieejami dzīvnieka ehogrāfiskie izmeklējumi augsti profesionālā līmenī. Ar ultrasonogrāfijas palīdzību var ne tikai pārbaudīt Jūsu mājdzīvnieka veselības stāvokli, bet arī novērst iespēju iegādāties slimu dzīvnieku. Dzīvnieka ultrasonogrāfija līdz dzīvnieka iegādei parādīs orgānu stāvokli, kas ļaus atklāt iedzimtas vai iegūtas patoloģijas, noteiks uzņēmību pret slimībām, ja tādas ir.

Ultrasonogrāfijas priekšrocības dzīvnieku diagnostikā

  • Pilnīgi nekaitīga. Izmeklējums ieteicams izmantošanai, ja dzīvnieks ir novājināts, grūtniecības stāvoklī, kā arī jauniem dzīvniekiem.
  • Nesāpīga. Dzīvnieki mierīgi izturās izmeklēšanas gaitā, jo tas nerada tiem diskomfortu.
  • Liels informācijas daudzums. Dzīvnieku ultrasonogrāfija ļauj atklāt hroniskas un akūtas slimības, iekaisuma perēkļus, jaunveidojumus, traumas.
  • Ātrs rezultāts. Diagnozi var noteikt uzreiz pēc procedūras veikšanas.

Veterinārā klīnika Ami`s aprīkota ar mūsdienīgām iekārtām ātrai diagnostikai. Precīza diagnoze – veiksmīgas ārstēšanas atslēga!