Dzīvnieku ķirurģija

Veterinārā klīnika

Veterinārā klīnika “Ami`s”, jau sen ir sevi apliecinājusi veterinārās ķirurģijas jomā. Mūsu speciālisti visaugstākajā līmenī veic tādas manipulācijas, kā:

  • Suņu kastrācija
  • Kaķu kastrācija
  • Kaķu sterilizācija
  • Suņu sterilizācija
  • Stomatoloģiskās operācijas
  • Mutes dobuma operācijas

Dzīvnieku ķirurģija – diezgan sarežģīts un pretrunīgs process. Jo dzīvnieki atšķirībā no cilvēkiem nespēj paskaidrot – kur un kas sāp un kāda rakstura sāpes tās ir. Vairumā gadījumu izpalīdz netiešā diagnostika. Protams, ka par lielisku atbalstu kalpo brīnišķīgi aprīkotā klīnikas “Ami`s” laboratorija, kurā iespējams operatīvi iegūt visas nepieciešamās analīzes. Tāpat arī nepieciešamības gadījumā veterinārs var veikt izmeklēšanu ar ultraskaņu vai nozīmēt rentgenu. Tādā veidā iespējams daudz vienkāršāk savlaicīgi lokalizēt apvidu, kur nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās .

Ķirurgs veterinārs ne tikai veic operāciju, bet arī seko līdzi jūsu mājdzīvnieka veselībai visā pēcoperācijas atveseļošanās periodā, ja dzīvnieks ir ievietots stacionārā. Ja nav iespējams (vai nav vēlēšanās) atstāt savu mīluli stacionārā, tad dzīvnieka īpašnieks tiek ļoti sīki informēts par piesardzības pasākumiem un kopšanu pēcoperācijas laikā.

Veterinārā klīnika Rīgā – jau sen nav nekāds retums. Tomēr daudzi dzīvnieku turētāji ir pamanījuši, ka ir grūti sameklēt vietu, kurā spētu sniegt pilnīgu pakalpojumu kompleksu pienācīgā līmenī. Veterinārā klīnika “Ami`s” uzskatāmi demonstrē to, ka pie atbildīgas pieejas savai lietai – iespējams piedāvāt visu, sākot no parazītu iznīdēšanas līdz sarežģītām ķirurģiskām operācijām – un tas viss ir pieejams vienā klīnikā.

Uzmanību!

Atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai, plānojot operācijas ar anestēziju ir nepieciešams parakstīt “Vienošanos par piekrišanu anestēzijai”.