Diagnostika

Diagnostika

Pašlaik daudzi iegādājas dažādus mājdzīvniekus. Un tāpat kā cilvēki, arī dzīvnieki var saslimt. Kurp vērsties pēc palīdzības šādā gadījumā? Dzīvnieku diagnostika un ārstēšana notiek specializētās veterinārās klīnikās. Patiesībā šādus pakalpojumus sniedz daudzas veterinārās klīnikas Rīgā, tomēr mēs iesakām vērsties mūsu klīnikā “Ami`s”, kura sniedz plašu veterināro pakalpojumu klāstu.

Mūsu klīnika “Ami`s” specializējas daudzu mājdzīvnieku diagnostikā un ārstēšanā. Pie mums var veikt dzīvnieku rentgenu, izmeklēšanu ar ultraskaņu, tāpat arī tiek piedāvāta vakcinācija, kastrācija, sterilizācija, kontrasta diagnostika. Bez tam, mūsu veterinārajā klīnikā var atrisināt visas stomatoloģiskās problēmas, kuras skar dzīvniekus, un nepieciešamības gadījumā veikt ķirurģisku iejaukšanos. Absolūti visi veterinārie pakalpojumi tiek sniegti, pielietojot kvalitatīvus un efektīvus medikamentozos preparātus, mūsdienīgas metodes un jaunākās iekārtas un instrumentus.

Veterinārā klīnika ir apgādāta ar visu nepieciešamo mūsdienīgo aparatūru detalizētas un pilnīgas diagnostikas veikšanai, pareizas un precīzas diagnozes noteikšanai, kā arī operatīvas palīdzības sniegšanai mājdzīvniekiem. Apskates, konsultācijas, diagnostiku un ārstēšanu veterinārajā klīnikā “Ami`s” veic augsti kvalificēti veterinārārsti, kuriem ir atbilstošā izglītība, nepieciešamās zināšanas un liela darba pieredze. Vajadzības gadījumā iespējams veterinārārstu izsaukt uz mājām, ja nav vajadzības mājdzīvnieku vest uz klīniku. Šajā gadījumā kvalitatīva veterinārā palīdzība tiks sniegta laikus.

Mēs nepārtraukti paplašinām veterināro pakalpojumu piedāvājumu kompleksu, cenšamies nodrošināt, lai pēc iespējas ātrāk un labāk varētu veikt mājdzīvnieku saslimšanu diagnostiku un uzsākt savlaicīgu ārstēšanu. Vērsieties mūsu klīnikā “Ami`s” un mēs darīsim visu iespējamo, lai jūsu mīlulis būtu vesels.