Pakalpojumi

Dzīvnieku ķirurģija

Dzīvnieku ķirurģija – diezgan sarežģīts un pretrunīgs process. Jo dzīvnieki atšķirībā no cilvēkiem nespēj paskaidrot – kur un kas sāp un kāda rakstura sāpes tās ir. Vairumā gadījumu izpalīdz netiešā diagnostika. Protams, ka par lielisku atbalstu kalpo brīnišķīgi aprīkotā klīnikas “Ami`s” laboratorija, kurā iespējams operatīvi iegūt visas nepieciešamās analīzes.

Diagnostika

Vizuālā diagnostika (rentgens, ultrasonogrāfija, elektrokardiogrāfija, endoskopija), laboratorijas izmeklējumi (urīna un asins analīze, izmeklējumi uz vīrusinfekcijām, izmeklējumi uz ārējiem un iekšējiem parazītiem).

Rentgens

Rentgens – tā ir viena no efektīvākajām metodēm, ar kurām operē dzīvnieku diagnosticēšanā. Pievērsīsim uzmanību tam, ka veterinārā klīnika „Amis” iesaka veikt rentgenu tikai īpašas nepieciešamības gadījumā, kad tā pielietošana ļaus ātri, bez sāpēm un precīzi noteikt iekšējo orgānu bojājumu raksturu, uzstādot diagnozi un uzsākot nekavējošu ārstēšanu.

Ārstēšana

Veterinārā klīnika „Ami’s” sniedz gan profilaktisko, gan ārstniecisko (terapeitisko) palīdzību. Profesionālie un pieredzējušie klīnikas „Ami’s” veterinārārsti pārzina ļoti daudzas dzīvnieku saslimšanas, kas var skart dažādas orgānu sistēmas un izpausties attiecīgos simptomos, tāpēc svarīgi ir neatlikt klīnikas apmeklējumu uz vēlāku laiku.