Pakalpojumi

Digitālā radiogrāfija

Viena no mūsdienīgākajām veterinārās vizuālās diagnostikas metodēm ir digitālā radiogrāfija. Dzīvnieku diagnostika ir ievērojami vienkāršota, jo to vieglāk īstenot, nekā klasisko rentgenogrāfiju.

Dzīvnieka ultrasonogrāfija

Dzīvnieka ultrasonogrāfija – drošs veids, ka apsekot iekšējos orgānus. Tā ļauj ātri identificēt iekaisuma perēkļus un patoloģisko stāvokli, lai nozīmētu efektīvu ārstēšanu.

Neatliekamā veterinārā palīdzība

Dažreiz rodas situācijas, kad Jūsu mīlulim ir nepieciešama ātrā veterinārā palīdzība, un vest viņu uz klīniku vienkārši nav laika un iespējas.

Veterinārārsta izsaukums uz mājām

Ja pēkšņi mājdzīvniekam parādās simptomi, kuri ir Jums nesaprotami, dzīvnieks jūtas slikti, atsakās ēst, un Jūs nezināt ka rīkoties, nekavējoties zvaniet uz veterināro klīniku Amis un vienojieties par veterinārārsta izsaukumu uz mājām.

Dzīvnieku reģistrācija

Mājas (istabas) dzīvnieku reģistrācijas kārtību nosaka  Ministru kabineta noteikumi Nr.491. Lai reģistrētu dzīvnieku vajag reģistrācija veidlapa – Mājas (istabas) dzīvnieku reģistrācijas veidlapa.

Procedūras

Medicīniskās procedūras (injekcijas, brūču apkopšana, pārsēju uzlikšana u.c.), higiēnas procedūras (nagu un apmatojuma apgriešana, ausu tīrīšana, zobu tīrīšana u.c.).

Profilaktiskā palīdzība

Vakcinācija, attārpošana, konsultācijas (turēšana, barošana, profilakse pēc slimības u.c.), pases un mikročipēšana.

Kaķu ārstēšana

Kaķi, tāpat kā cilvēki, ir pakļauti saslimšanām un traumām. Galvenā atšķirība ir tāda, ka mūsu mīluļi nespēj mums pastāstīt par savām problēmām. Tāpēc ir ļoti svarīgi, novērojot ko neparastu sava dzīvnieka uzvedībā, vērsties dzīvnieku klīnikā pēc palīdzības.

Suņu ārstēšana

Strauja un pareiza reaģēšana uz suņa garastāvokļa izmaiņām palīdzēs viņu glābt un atvieglot dzīvnieka ārstēšanu. Bet kā lai saprot, vai suns ir saslimis vai vesels? Šai nolūkā ir jāzina atšķirīgās pazīmes, kas raksturīgas veselam un slimam dzīvniekam.

Stomatoloģija

Bieži vien mājdzīvnieku īpašnieki vēršas pie mums pēc palīdzības ar vārdiem: “Es nezinu, kā viņam palīdzēt. Viss it kā ir vesels...”