Enciklopēdija

Veterinārārsta palīdzība: kā izvēlēties vetārstu

Mīlestība pret mājdzīvniekiem liek mums nodrošināt tiem vislabākos apstākļus, kvalitatīvu aprūpi, sabalansētu uzturu. Vairumā gadījumu mājdzīvnieki kļūst par daļu no Jūsu ģimenes, par ko Jūs nesat atbildību. Kad runa iet par mīluļa veselības saglabāšanu, veterinārārsta palīdzībai jābūt savlaicīgai un profesionālai. Mēs vienkārši nedrīkstam pieļaut, ka tiek izmantota veterinārā klīnika, kurā darbojas ārsti ar apšaubāmu reputāciju un pieredzi. Ja Jūs vēlaties nodrošināt, ka dzīvnieku aprūpe būs pareizā apjomā, tad kad tā ir nepieciešama, diennakts veterinārā klīnika jāizvēlās jau tūlīt. Pat, ja Jūsu mājdzīvnieks pašlaik ir pilnīgi un absolūti vesels.

Aspekti, kas jāņem vērā, ja nepieciešama vetklīnika

  • Pieredze. Ja ārstam ir licence un viņš ilgu laiku strādājis veterināro pakalpojumu tirgū, visticamāk viņam var uzticēties. Ārsti, kuriem ir licence, iziet ilgstošu apmācību, pēc tam praktisko sagatavošanos un visa turpmākā darba periodā paplašina zināšanu bāzi un paaugstina kvalifikāciju. Ja Jums ir retas šķirnes mājdzīvnieks, pajautājiet vai vetārstam ir pieredze šādu dzīvnieku ārstēšanā. Tas pats attiecās uz retu sugu dzīvnieku ārstēšanu – ķirzakām, čūskām, bruņrupučiem, trušiem, utt.

  • Operatīvā gatavība. Jūsu mājdzīvniekam veselības problēmas var parādīties jebkurā momentā. Pārliecinieties, ka veterinārā klīnika Rīgā ir gatava pieņemt Jūs kopā ar mājdzīvnieku brīvdienās vai pat nakts laikā. Uzziniet, kā darbojas ārsti, kad ir nepieciešama operatīva izmeklēšana un neatliekamā palīdzība slimajam dzīvniekam.

  • Atrašanās vieta. Veterinārās klīnikas atrašanās vietai ir ļoti liela nozīme. Ideāli, ja vetklīnika atrodas pavisam tuvu Jūsu mājām vai vietā, ko var sasniegt bez sastrēgumiem, pēc iespējas īsākā laikā. Dzīvnieku aprūpe dažos gadījumos ir jāsniedz nekavējoties un jebkāda kavēšanās var radīt vēl lielākas veselības problēmas. Jebkura kavēšanās var būt letāla Jūsu mājas mīlulim.

  • Vai ir pieejama veterinārā aptieka un medicīniskās iekārtas? Pārliecinieties, ka veterinārs klīnikā piedāvā ne tikai uzlikt sistēmu, bet arī ir iespēja veikt laboratorijas un diagnostiskos izmeklējumus, operatīvu ķirurģisko iejaukšanos un citas svarīgas procedūras.

Veterinārā klīnika Ami’s – tie ir profesionāli vetārsti, plašs pakalpojumu spektrs un laba piekļuve ar jebkuru transportu.