Enciklopēdija

Veterinārā palīdzība Jūsu mājdzīvniekam klīnikā “Ami’s”

Tikko saimnieks iegādājas kucēnu vai kaķēnu, parādās problēmas, kuras ir saistītas ar rūpēm par mājas mīluli un tā ārstēšanu. Tikai veterinārijas speciālists spēs sniegt konsultācijas par aprūpi un barošanu.

Mēs iesakām katru gadu dzīvniekam veikt regulāras profilaktiskās apskates, bet jaunajiem dzīvniekiem – katru mēnesi. Dzīvnieka attīstība pirmajā gadā veido veselību visai turpmākajai dzīvei. Dienas režīma un uztura korekcija palīdzēs izaudzināt stipru un spēcīgu četrkājaino draugu. Daudzas slimības var novērst savlaicīgi veicot profilaktiskos pasākumus un vakcināciju.

Kad parādās pirmās slimības pazīmes, nepieciešama veterinārā palīdzība.

Veterinārā klīnika – neatliekamā palīdzība

Dažreiz dzīvnieks var gūt traumu vai nopietni saslimt. Būs nepieciešama veterinārija un speciālists, jo iespējama ķirurģiskā operācija un ārstēšana stacionārā. Mūsu klīnikā mēs sniedzam neatliekamo palīdzību:

  • Suņiem.
  • Kaķiem.
  • Trušiem.
  • Grauzējiem.
  • Seskiem.

Tāpat sniedzam nepieciešamos izmeklējumus, piemēram, lūzumu gadījumā – tas ir rentgens, bet, ja ir aizdomas par suņu mēri, veicam nepieciešamās asins analīzes. Veicam diagnostiku, pēc tam notiek ārstēšana.

Bieži vien pacientiem vajadzīga nevis medicīniskā palīdzība, bet gan higiēniskās procedūras:

  • Acu tīrīšana.
  • Ausu tīrīšana.
  • Nagu apgriešana.
  • Traucējošo zobu ekstrakcija.

Šādas operācijas novērsīs diskomforta sajūtu un palīdzēs novērst patoloģiskās slimības (konjuktivītu, auss iekaisumu, nagu ieaugšanu, u.c.).

 

Mūsu piedāvājumā ir aprūpes līdzekļu izvēle, suņu barība un kaķu barība.

Saimnieks bieži vien nespēj noteikt mājdzīvnieka satraukuma cēloņus. Dzīvnieks neatrod sev vietu vēdergraižu dēļ, nepārtraukti kasa spalvu – sākusies sezonas spalvas izkrišana, ja ēd krītu vai zāli – tā ir avitaminoze. Apskates rezultātā dažos gadījumos vienkārši nepieciešams mainīt uzturu, regulāri izķemmēt spalvu ar speciālu suku, papildināt uzturu ar vitamīnu un minerālvielu piedevām – un četrkājainā pacienta veselības stāvoklis uzlabosies. Veterinārija un ārsti speciālisti rekomendēs piemērotas barības variantus un atveseļošanās darbības.

Veterinārā klīnika “Ami’s” sniedz pilnu apskates variantu (digitālo radiogrāfiju, ultraskaņas diagnostiku, rentgenu, dažādas asins analīzes). Var izsaukt veterināru uz mājām, ievietot dzīvnieku stacionārā, veikt higiēniskās un ārstnieciskās procedūras, tāpat veikt vakcināciju. Saņemt konsultācijas par aprūpi, uzzināt, kā tiek izvēlēta suņu barība un kaķu barība, kā arī iegādāties visu nepieciešamo mājdzīvnieka veselībai.