Enciklopēdija

Suņu zobārsts palīdzēs mājas mīlulim

Simptomātika: zobu ārstēšana dzīvniekiem

Suns nespēj pateikt par sāpēm

Viens no svarīgiem veterinārās palīdzības virzieniem zobu ārstēšana dzīvniekiem. Problēmas ar zobiem suņiem ir sastopamas bieži. Aplēsts, ka pēc 3 gadiem mutes dobuma saslimšanas ir 80% mīluļu. Turklāt mazas šķirnes ir vairāk pakļautas stomatoloģiskām saslimšanām.

suņu zobārstsGrūtības sagādā tas, ka dzīvnieks nespēj pastāstīt par neērtībām un sāpēm, viņš pat mēdz neatteikties no ēdiena. Dažreiz saimnieks pats nosaka, ka suns cieš, ieraugot apsārtušās un pietūkušās smaganas, izjūtot nepatīkamo smaku. Taču lai pastāvīgi kontrolētu situāciju, būtu regulāri jāpārbauda suņa mutes dobumu pie speciālistiem.

Veterinārā stomatoloģija piedāvā dzīvniekiem palīdzību lielā apjomā. Būtu jāzina, ka mutes dobuma saslimšanas suņiem ir līdzīgas tām, kas tiek novērotas cilvēkam: kariess, parodontoze, zobu akmens un citas.

Pastāv vairāki iemesli, kādēļ dzīvniekiem rodas stomatoloģiskās problēmas – nepareiza barošana, traumas, vecums. Izvairīties no daudzām slimībām palīdzēs zobu tīrīšana. Tā tiek veikta ar košļājamo rotaļlietu un gardumu, kā arī ar zobu birstes palīdzību. Protams, sākumā sunim būs nekomfortabli no zobu tīrīšanas, bet ar laiku viņš pieradīs. Rezultātā būs iespēja izvairīties no zobu akmens izveidošanās, par kura sekām kļūst virkne saslimšanu.

Precīza diagnoze un efektīva ārstēšana

Veterinārās klīnikas AMIS speciālisti pieņem suņus ar stomatoloģiskajām saslimšanām. Vispirms tiek īstenota vispārīga mutes dobuma apskate, tiek noteikts gļotādas, mutes un, protams, zobu stāvoklis.

Detalizētāku apskati (tāpat, kā turpmāku ārstēšanu) suņu zobārsts veic ar vispārējās anestēzijas pielietošanu. No tās nebūtu jābaidās, tiek pielietoti kvalitatīvi preparāti. Rezultātā tiek noteikta precīza diagnoze un tiek sagatavots veterināro pasākumu plāns.

Mēs sniedzam mājas mīluļiem ar stomatoloģiskā rakstura problēmām virkni pakalpojumu, lūk, tikai daļa no lielā saraksta:

  • zobu akmens noņemšana mehāniskā vai ultraskaņas veidā; ultraskaņas metodika ir saudzējošāka;
  • veicam zobu restaurāciju, plombēšanu, depulpāciju;
  • parodontīta ārstēšana, mutes dobuma sanācija;
  • zobu izraušana suņiem;
  • problēmu novēršana ar salauzto zobu, kur par risinājumu var kļūt ne tikai izraušana, bet arī kronīša uzstādīšana.

Mūsu klīnikā ir mūsdienīgas iekārtas, tai skaitā rentgena aparāts. Ar tā palīdzību tiek noteikta precīza stomatoloģiskā diagnoze.

Vērsties pie klīnikas AMIS ārstiem nozīmē saņemt profesionālo un komplekso jūsu suņa zobu ārstēšanu. Tāpat mēs īstenojam individuālo konsultāciju sniegšanu, tai skaitā mutes dobuma kopšanas un mājas mīluļa zobu veselības saglabāšanas jautājumos.

Stomatoloģija:
Zobu ekstipacija (neskaitot narkozi un medikamentus)
  Ilkņi 15.00 € par katru
  Molāri/ un griezējzobi 5.00 € par katru
Zobakmens tīrīšana, peridontīta ārstēsana + 3 € anestēzija
  Sunim 60.00 €
  Šuvju skavošana 50.00 €
  Kaķim, seskam No 10€
  Skavu izņemšana 5 €