Enciklopēdija

Enciklopēdija

Toksoplazmoze

Toksoplazmoze ir viena no visizplatītākajām infekciju slimībām. Tā var attīstīties visās siltasiņu būtnēs, putnos, arī cilvēka organismā.

Trakumsērga: simptomi, prognozes, profilaktika

Trakumsērga – tā ir ļoti bīstama saslimšana, kura var skart visus mājas un meža siltasiņu dzīvniekus. Slimība var tikt pārnesta arī uz cilvēku. Praktiski gandrīz vienmēr trakumsērga noved pie letāla iznākuma. Saslimšanu provocē rabdovīrusu grupas, RNS saturošs vīruss.

ELISA (enzīmu imūnanalīzes) analīzes veterinārajā klīnikā Ami’s

Imūnglobulīni dzīvniekiem nodrošina dabīgu aizsardzību pret patogēniem mikroorganismiem. Tāpēc, vetārsti rekomendē dzīvniekus vakcinēt regulāri. Tas ļaus mājas mīluļa organismam izveidot noturīgas antivielas pret dažādām saslimšanām.

Dzīvnieku šoks

Dzīvnieku šoks – tas ir akūts dzīvnieka stāvoklis, kam raksturīga ātra spiediena pazemināšanās asinsrites sistēmā un veidojas organisma aizsargreakciju komplekss.

Gremošanas trakta sesku slimība

Ļoti bieži veterinārajā klīnikā nonāk seski ar kuņģa un zarnu trakta necaurlaidību, kas ir saistīts ar sesku nepārvaramo tieksmi grauzt un norīt priekšmetus, kuri nav sastopami dabā (lateksa, plastmasas rotaļlietas, pildvielas, gumijas un lupatu paklāji, dažādi vadi un diegi, utt.).

Kad ir nepieciešams veterinārs: dzīvnieku slimību galvenie simptomi

Mājdzīvnieki ir uzticami draugi, kuriem nepieciešama mīlestība, gādība un pareiza aprūpe. Ja rodas kādas veselības problēmas, viņi nespēj par to paziņot savam saimniekam. Tāpēc, lai nepalaistu garām nopietnas slimības attīstības sākumu, vienmēr ir nepieciešams rūpīgi novērot mājdzīvniekus.

Kā pareizi izvēlēties suņu barību

Veterinārā klīnika “Ami’s” piedāvā dažādus Jūsu mājdzīvnieka aprūpes pakalpojumus. Kompetenta ārstēšana, mūsdienīgu veterināro preparātu izmantošana ļaus uzlabot mājdzīvnieka pašsajūtu un veselību.

Veterinārija. Dzīvnieku blusas

Veterinārija piedāvā efektīvas ārstēšanas un profilakses metodes, parazītu infekciju gadījumos. Terapija ietver mūsdienīgo veterināro preparātu lietošanu, ļaujot pēc iespējas ātrāk atbrīvoties no blusām.