Enciklopēdija

Enciklopēdija

Kuņģa uzpūšanās mājdzīvniekam

Dzīvnieka kuņģa uzpūšanās – nopietna patoloģija, ar kuru noteikti jādodas pie ārsta. Veterinārija palīdzēs tikt galā ar problēmu un atvieglot mājdzīvnieka stāvokli.

Konjuktivīta ārstēšana suņiem un kaķiem

Konjuktivīts – izplatīta mājdzīvnieku slimība. Veterinārā klīnika – ātra konjuktivīta ārstēšana. Plašs veterinārijas pakalpojumu spektrs no AMIS.

Flegmonas ārstēšana kaķiem veterinārā klīnikā

Veterinārā klīnika Ami’s nodrošina dzīvniekiem ādas slimību, abscesu un flegmonu ārstēšanu. Mūsdienīgie sasniegumi, kurus izmanto veterinārija, tiek pielietoti diagnostikā un terapijā.

Kaliciviroze: bīstams ienaidnieks jaunajiem kaķiem

Veterinārā klīnika Ami’s un tās ārsti palīdzēs novērst kalicivirozi – bīstamu kaķu slimību. Mūsu veterinārā aptieka piedāvā visus nepieciešamos līdzekļus šīs slimības ārstēšanai.

Uzpūšanās vai akūta kuņģa palielināšanās

Uzpūšanās vai akūta kuņģa palielināšanās – tā ir bieža problēma, kura raksturīga lielu un milzīgu šķirņu suņiem. Galvenais šīs slimības simptoms – asa, ātra suņa vēdera apjoma palielināšanās, nespēks, dzīvnieks sten, smagi elpo. Šī slimība biežāk izpaužās pēc ēšanas.

Miokarda slimības

Miokarda slimības kaķiem sastopamas visbiežāk kā iegūtā saslimšana.

Dzīvnieku sēnīšu slimības: diagnostika un ārstēšanas metodes

Dermatofītijas – tas ir sēnīšu ādas slimību komplekss, kuru ierosina pelējuma sēnītes Dermatophytes grupas, Trychophiton dzimtes, Microsporum, utt.

Piroplazmoze

Smaga vīrusa slimība, ar kuru var inficēt ērces.

Demodekoze

Demodekoze – dzīvnieku ādas slimības, ko izraisa Demodex ērces.

Urolitiāze

Urolitiāze – bīstama, bieži sastopama kaķu slimība. Kaķenes slimo ar urīnakmeņu slimībām retāk, jo tām ir cita uroģenitālā sistēma.