Enciklopēdija

Veterinārā klīnika Rīgā: vēža ārstēšana suņiem

Veterinārā klīnika Rīgā

Vēzis tā ir nopietna diagnoze, no kuras cieš ne tikai cilvēki, bet arī mūsu mazākie brāļi. Taču, onkoloģija, tas vēl nav nāves spriedums, ja dzīvnieks nonāk īsta profesionāļa rokās. Ami’s – tā ir veterinārā klīnika Rīgā, kuras pakalpojumos ir suņu ārstēšana ar mūsdienīgām metodēm. Mēs izdarīsim visu iespējamo, lai Jūsu mīlulis būtu vesels un dzīvespriecīgs.

Histocītu sarkoma

Augsta metastāzēšanas iespējamība un nopietns invāzijas līmenis – tādas ir histocītu sarkomas galvenās raksturiezīmes. Visbiežāk šī slimība attīstās gludspalvas retrīveriem un Bernes zennenhundiem.

Leikēmija

Veterinārā klīnika Rīgā - Ami’s nodrošina tādu pakalpojumu, kā suņu ārstēšana no limfomas. Dotā saslimšana uzbrūk limfocītiem, tas ir asins šūnām. Turklāt, tā ietekmē limfoīdos audus. Šī tipa onkoloģija attīstās visdažādāko šķirņu suniem: vācu aitu suņiem, buldogiem, bokseriem, rotveileriem, senbernāriem, basset-haundiem, u.c.

Taisnās zarnas anālās daļas onkoloģija

Nosliece uz šo slimību tiek novērota kokerspanieliem. Ļaundabīgais audzējs parasti raksturojas ar metastāžu veidošanos.

Galvas smadzeņu vēzis

Visbiežāk attīstās vecākiem dzīvniekiem. Aptuveni 50% gadījumos šis audzējs attīstās bokseriem, retāk – zelta retrīveriem.

Osteosarkoma

Dotā saslimšana visbiežāk ietekmē lielo un gigantisko šķirņu suņus. Aktīvā kaulaudu augšana agrīnās attīstības etapos tiek pavadīta ar mikroplaisu rašanos – to ietekmē lielais dzīvnieka svars.

Melanoma

Suņu vēzis bieži ietekmē ādu. Ļaundabīgie audzēji parādās suņu mutes dobumā. Cieš gļotāda un suņu ģenitālijas. Vislielākā riska zonā ir suņi ar pigmentētu ādu – skotu terjeri un šnauceri.

Urīnpūšļa šūnu-pārejas karcinoma

Ir pierādīts, ka šīs slimības vislielākā attīstības iespējamība ir skotu terjeriem.

Piena dziedzeru audzēji

Tā ir visizplatītāka saslimšana, ar ko sastopas Ami’s, kas ir veterinārā klīnika Rīgā, speciālisti. Dotais audzējs visbiežāk attīstās nesterilizētām sieviešu dzimuma indivīdēm, kuru vidējais vecums ir astoņi gadi.

Mastocitoma

Tas ir mastocītu šūnu audzējs, kas vairākumā gadījumos attīstās mopšiem, bigliem, veimaraneriem, labrador-retriveriem.

Prostatas vēzis

Tāpat, kā visi ļaundabīgie audzēji, var parādīties jebkuras šķirnes suņiem, taču visbiežāk no tā cieš: bigli, erdelterjeri, doberman-pinčeri.

Sadarbojoties ar veterināro klīnku Ami’s, Jūs iegūstat šādas priekšrocības:

  • Suņu ārstēšana ar mūsdienīgām metodēm.
  • Visjaunākais aprīkojums.
  • Individuāla pieeja katram pacientam.